Ozonový generátor 10.000 MG/H - 110 wattů
3549,00 Kč ceny včetně DPH 6079,00 Kč

Ozonový generátor 10.000 MG/H - 110 wattů

Výrobce: ulsonix | Číslo položky: EX10050050 | Model: AIRCLEAN 10G

Ozonový generátor 10.000 MG/H - 110 wattů
Ozonový generátor 10.000 MG/H - 110 wattů
Ozonový generátor 10.000 MG/H - 110 wattů
Ozonový generátor 10.000 MG/H - 110 wattů
Ozonový generátor 10.000 MG/H - 110 wattů
Přehrát video
360° náhled
Kliknutím otevřete galerii
Původní cena: 6079,00 Kč Ušetříte: 2530,00 Kč 3549,00 Kč Původní cena: 6079,00 Kč

ceny včetně DPH

 • Doprava & vrácení zboží zdarma

  ?

  K odeslání ihned, dodací lhůta 2-3 pracovních dnů

 • Vrácení zboží do 30 dní

  ?
 • Záruka 3 roky

Skladem Pokud objednáte a zaplatíte během příštích 9 hod. 49 min. , bude zboží odesláno ještě dnes.

Přednosti produktu

 • 10000 mg za hodinu
 • 110 W
 • 230 V
 • Funkce časovače
 • Včetně dálkového ovládání

 • leistungsstarke Ozonproduktion von 10.000 mg/h
 • schnell und einfach einzustellen
 • verfügt über diverse Funktionen und Programme
 • komfortabel zu bedienen dank Fernbedienung
 • robust verarbeitetes Gehäuse mit Tragegriff

Ozonový generátor 10,000 MG/H - 110 wattů

Ozonový generátor AIRCLEAN 10G od Ulsonix Vám pomůže neutralizovat vzduch v místnostech, které jsou vystaveny silnému zápachu. Za pomoci ozonu mohou být také ze vzduchu odstraněny škodlivé spóry plísní, čímž se uleví alergikům a je podpořeno Vaše zdraví. Také zatuchlý zápach způsobený záplavami či požáry může být neutralizován ozonizátorem AIRCLEAN 10G od Ulsonix.

AIRCLEAN 10G se skládá z vysoce kvalitní práškové oceli, obsahuje UV lampu a je tedy vhodný i na profesionální použití. Ozonové generátory se používají na provádění sanace především v autodílnách, hotelnictví a  sanitárních hygienických zařízeních, ale jsou také vhodné na odstranění zápachu z cigaret, nebo zvířat a na zápach ve vozidlech a lodích.

Ozonový generátor disponuje ozonovou silou 10000 mg / hodinu a je tak schopen rychle a efektivně odstranit nepříjemné pachy. Díky integrované UV lampě pracuje AIRCLEAN 10G rovnoměrně a vyrábí neustále stejné množství ozonu.  Za pomoci ventilátoru (170 m³ za hodinu) je ozon rychle a rovnoměrně rozprostřen v prostoru.

AIRCLEAN 10G je vybaven praktickým dálkovým ovládáním.  Kromě toho má také funkci časovače, stejně jako různé programy, které zajistí vysoký komfort při používání.

Ozonový generátor od Ulsonix má tři různé režimy. V režimu "ON" svítí displej a ventilátor je v provozu. V režimu "ON+Ozone" fungují navíc k displeji a ventilátoru ozonové desky, které  ozon uvolňují.  V pohotovostním režimu jsou zastaveny všechny funkce zařízení. Tři různé programy jsou již naprogramovány ve výchozím nastavení. Každý z programů má jiné časy provozu a pauz.  (P1: 10 min. provoz a 20 min. pauza, P2: 20. min. provoz a 20 min pauza, P3: 40 min. provoz a 20 min. pauza) Tyto programy lze přeprogramovat podle svých potřeb a přizpůsobit svým individuálním požadavkům. 

Se čtyřmi gumovými nožičkam je přístroj stabilní na většině povrchů. 2,3 m dlouhý kabel a EU zástrčka zajišťují, že může být zařízení flexibilně umístěno v místnosti. Pro okamžitý provoz musí být už jenom zapojena zástrčka do zásuvky. S AIRCLEAN 10G jsou zápachy minulostí. Přesvědčte se sami o očistné síle AIRCLEAN 10G od Ulsonix! Bezpečnostní pokyny: Ozón je jedovatý ve vysokých koncentracích a může být zdraví škodlivý. Proto musí být přijata opatření, aby se zabránilo nekontrolovanému úniku ozonu, a s přístrojem musí zacházet pouze kvalifikované osoby. Pro co nejefektivnější využití je doporučeno měnit keramické destičky ozonového generátoru každých 6 měsíců.

Jak mohu bezpečně používat ozon? Ozon lze používat pouze v uzavřených místnostech, ve kterých nejsou lidé ani zvířata. Nikdo by neměl vstoupit do místnosti do 2 hodin po ošetření ozonem. Po ošetření by měla být místnost také větrána alespoň 30 minut. Nikdy nevdechujte ozon přímo ze zařízení. Vytvářejte pouze množství ozónu odpovídající velikosti místnosti. Zajistěte, aby se v blízkosti generátoru ozónu nenacházely žádné hořlavé plyny nebo výbušné materiály. Toto zařízení také používá UV záření, kterému nesmí být lidé, domácí zvířata a rostliny přímo vystaveni. UV záření může způsobit popálení kůže nebo očí; Chraňte sebe a své okolí před přímým UV zářením. Před manipulací s ozonem si pozorně přečtěte návod k použití a dodržujte všechny bezpečnostní pokyny.

Stáhněte si výstražnou značku pro dezinfekci místnosti.

Zjistěte, jak efektivně ozon bojuje proti bakteriím a plísním! Výzkum Polského státního sanitárního inspektorátu (Sanepid) ukázal, že procedura čištění ozonem prováděna pomocí ozonových generátorů značky ulsonix může dokonale doplňovat konvenční dezinfekční metody a odstraňovat biologické nečistoty i na těžko dostupných místech.

PDF

Poznámka k opotřebitelným součástkám: Keramická deska v zařízení potřebná pro ošetření ozónem je opotřebitelnou součástkou a měla by být pravidelně vyměňována. Pro nejefektivnější použití generátoru se doporučuje, aby se keramické desky:

Model
AIRCLEAN 10G
Stav
Nový
Materiál
Práškovaná ocel
Výkon
110 W
Napětí
230 V / 50 Hz
ozonová síla
10000 mg / h
UV lampa
118 mm, 4 W, 254 nm
Ventilátor
170 m³ / h
Délka kabelu
2,3 m
Rozměry (DxŠxV)
32,00 x 18,00 x 30,00 cm
Hmotnost
4,22 kg
Přepravní velikosti (DxŠxV)
38,00 x 24,50 x 35,00 cm
Přepravní hmotnost
4,90 kg
Technický výkres

Lexikon: ozón

1. Co je to ozón?

Ozón (označovaný také jako O3 či trikyslík) je molekula skládající se ze tří atomů kyslíku. Ve stratosféře chrání všechny živočichy na zemi před nebezpečným ultrafialovým (UV) zářením. Ozón je silně reaktivní molekula a reaguje proto snadno s látkami jako je amoniak. Díky tomu zabraňuje existenci nepříjemných zápachů.

2. Jak funguje ozónový generátor?

U většiny ozónových generátorů je vzduch nasáván po stranách zařízení skrze integrovaný ventilátor. Uvnitř generátoru je vzduch pomocí filtrování a díky speciální UV lampě zbavován zárodků a bakterií. Následně je vzduch veden skrze zabudovanou keramickou desku, ve které je kyslík skrze elektrický výboj proměňován v ozón. Odtud je ozón následně vypouštěn skrze přední část zařízení zpět do prostoru.

3. K čemu se využívá ozónový generátor?

Ozónové generátory se skvěle hodí pro zlepšení kvality či obnovu vzduchu v uzavřených prostorech. Reaktivita ozónu neutralizuje nepříjemné zápachy.

4. Bezpečnostní upozornění

Ozón je ve vysoké koncentraci jedovatý a zdraví škodlivý. Z tohoto důvodu musí být přijata preventivní opatření, aby se zabránilo nekontrolovatelnému uvolňování ozónu. Zařízení musí být obsluhováno pouze kvalifikovaným personálem. Pro nejefektivnější použití se mimo jiné doporučuje měnit keramické desky každých 6 měsíců. Značka Ulsonix Vám proto nabízí vysoce kvalitní servis a zaopatřuje Vás po celé Evropě náhradními díly pro případ výměny opotřebených či porouchaných součástek zařízení za nové. Díly vhodné pro toto zařízení najdete samozřejmě také v našem obchodě!

Lexikon: ozón

 1. Co je to ozón? Ozón (označovaný také jako O3 či trikyslík) je molekula skládající se ze tří atomů kyslíku. Ve stratosféře chrání všechny živočichy na zemi před nebezpečným ultrafialovým (UV) zářením. Ozón je silně reaktivní molekula a reaguje proto snadno s látkami jako je amoniak. Díky tomu zabraňuje existenci nepříjemných zápachů.
 2. Jak funguje ozónový generátor? U většiny ozónových generátorů je vzduch nasáván po stranách zařízení skrze integrovaný ventilátor. Uvnitř generátoru je vzduch pomocí filtrování a díky speciální UV lampě zbavován zárodků a bakterií. Následně je vzduch veden skrze zabudovanou keramickou desku, ve které je kyslík skrze elektrický výboj proměňován v ozón. Odtud je ozón následně vypouštěn skrze přední část zařízení zpět do prostoru.
 3. K čemu se využívá ozónový generátor? Ozónové generátory se skvěle hodí pro zlepšení kvality či obnovu vzduchu v uzavřených prostorech. Reaktivita ozónu neutralizuje nepříjemné zápachy.
 4. Bezpečnostní upozornění Ozón je ve vysoké koncentraci jedovatý a zdraví škodlivý. Z tohoto důvodu musí být přijata preventivní opatření, aby se zabránilo nekontrolovatelnému uvolňování ozónu. Zařízení musí být obsluhováno pouze kvalifikovaným personálem. Pro nejefektivnější použití se mimo jiné doporučuje měnit keramické desky každých 6 měsíců. Značka Ulsonix Vám proto nabízí vysoce kvalitní servis a zaopatřuje Vás po celé Evropě náhradními díly pro případ výměny opotřebených či porouchaných součástek zařízení za nové. Díly vhodné pro toto zařízení najdete samozřejmě také v našem obchodě!

Značka Ulsonix je synonymem pro vysoce kvalitní potřeby pro průmysl. Zaměřuje se především na výrobu čisticích strojů. Naše moderní ultrazvukové čističky efektivně zbavují špíny a nečistot, a navíc mají mnoho možností použití. V těchto videích je uvidíte přímo při práci. Nechte se přesvědčit o kvalitě našich ultrazvukových čističek jejich spolehlivými výsledky čistění a zcela jednoduchým ovládáním!

Existují nějaké testy, které potvrzují účinnost ošetření ozonem u zařízení značky ulsonix?

Ano, máme k dispozici výsledky testů provedených Polským státním sanitárním inspektorátem (Sanepid), který zkoumal zařízení ulsonix v srpnu 2020. Tyto testy potvrdily, že ošetření ozonem může odstranit biologické nečistoty i na těžko dostupných a snadno přehlížených místech.

Jaká je životnost filtru? Dá se umývat vodou?

Životnost filtru je závislá na tom, jak často a za jakých podmínek se používá. Filtr lze umývat vodou, ale následně je nutné ho pořádně vysušit.

Vypnou se ozonové generátory při použití časovače automaticky?

Ano, po aktivaci časovače se generátory vypnou automaticky.

Jak se dá nastavit čas ozonizace u série s displejem? V manuálu je uvedena pouze informace o automatickém programu. Jaký čas je nutné nastavit, aby byla ozonizace účinná?

U série s displejem jsou všechny programy přednastavené. Délku ozonizace, přestávky a počet cyklů však lze měnit podle vlastních preferencí. Hodnoty jsou závislé na velikosti prostoru a výkonu generátoru. Tabulka s přehledem doporučených časů provozu v závislosti na velikosti prostoru a výkonu se nachází v návodu k obsluze.

Platí informace, že keramické desky u ozónových generátorů se musí vyměňovat každý půlrok? Jak často je nezbytné vyměňovat lampu?

Jedná se o přibližný údaj. Rozhodující je frekvence používání. Lampu je třeba vyměnit pouze tehdy, když nefunguje. Její životnost představuje 7000 hodin.

Fungují všechny ozonové generátory s keramickými deskami? Je k dispozici model, který funguje pouze s UV lampou?

Ne. Všechny ozonové generátory jsou vybaveny keramickými deskami sloužícími k výrobě ozónu. Při výrobě ozónu se aktivuje lampa. Lampu nelze zapnout samostatně.

Má série ECO kromě lampy zabudované dodatečné desky?

Série ECO nedisponuje lampou, ale každý ozonový generátor je vybaven keramickými deskami na výrobu ozónu. Modely série ECO mají namísto digitálního ovládání časovač.

Je výměna náhradních dílů náročná?

Výměna vzduchového filtru je jednoduchá. Výměna keramických desek je o něco náročnější a měla by ji provádět zkušená osoba s potřebnou kvalifikací

Jak zvolit vhodný výkon v závislosti na velikosti prostoru? Pro jakou velikost prostoru jsou vhodné výkony 5 g, 7 g, 10 g, 15 g nebo 20 g?

V návodu k obsluze se nachází tabulka, která vám pomůže zvolit vhodný výkon. V zásadě platí, že ozónové generátory s vyšším výkonem jsou vhodné pro větší prostory a pracují rychleji (proces čištění je kratší).

Platí zásada, že ozónový generátor by měl být umístěn co nejvýše, aby se zvýšila účinnost?

Ano, ozón je těžší než vzduch, a proto doporučujeme umístit generátor co nejvýše a nenechávat ho na zemi.

5 Na základě 2 recenzí

Řadit

Ohodnotit
Hodnocení jsou zveřejňována po kontrole.

Políčka označená hvězdičkou* jsou povinná.

Autor recenze: Marek Ševčík (6.4.2020)
Autor recenze: Marek Ševčík (6.4.2020) Spokojenost

Jsem spokojen. Zpočátku moje sestra nedokázala správně nastavit režim a tak přístroj jel celou noc a v důsledku toho patrně vydesinfikoval cele středisko. Jsem rád,že mám slušný přístroj ,na který se mohu spolehnou....v době COVID 19 je to zvláště důležité jak pro nás,tak pro naše klienty

Autor recenze: Jan Procházka (20.2.2020)
Autor recenze: Jan Procházka (20.2.2020) Ozonový generátor 10g

Dle odborné konzultace prodejce mi byl doporučen tento výrobek. Funguje naprosto bez problému. Plní svou funkci. Kvalitní provedení se zárukou. Levnější modely od neznačkových čínských výrobců se dle mého názoru vůbec nevyplatí.

Expondo expert

Ještě vždy si nejste jistí?

Naši odborníci jsou připraveni pomoci!
234 093 825
Po - Pá 10:00 - 16:00 hod
Ozonový generátor 10.000 MG/H - 110 wattů
Původní cena: 6079,00 Kč
3549,00 Kč
ceny včetně DPH plus poštovné
Ulsonix vzduchový filtr AIRCLEAN filtr
Původní cena: 1549,00 Kč
179,00 Kč
ceny včetně DPH plus poštovné
Tento produkt
 • 10000 mg za hodinu
 • 110 W
 • 230 V
 • Funkce časovače
 • Včetně dálkového ovládání

K odeslání ihned, dodací lhůta 2-3 pracovních dnů

Ozonový generátor 10.000 MG/H - 110 wattů

Ozonový generátor 10.000 MG/H - 110 wattů

(2)
Původní cena: 6079,00 Kč 3549,00 Kč

K odeslání ihned, dodací lhůta 2-3 pracovních dnů

 • 10000 mg za hodinu
 • 110 W
 • 230 V
 • Funkce časovače
 • Včetně dálkového ovládání
 • 7000 mg za hodinu
 • 98 W
 • 230 V
 • Funkce časovače
 • Včetně dálkového ovládání

K odeslání ihned, dodací lhůta 2-3 pracovních dnů

Ozonový generátor 7000 MG/H - 98 wattů

Ozonový generátor 7000 MG/H - 98 wattů

Původní cena: 5579,00 Kč 3029,00 Kč

K odeslání ihned, dodací lhůta 2-3 pracovních dnů

 • 7000 mg za hodinu
 • 98 W
 • 230 V
 • Funkce časovače
 • Včetně dálkového ovládání
 • 20000 mg za hodinu
 • 160 W
 • 230 V
 • Funkce časovače
 • Včetně UV lampy a ventilátoru

K odeslání ihned, dodací lhůta 2-3 pracovních dnů

Ozonový generátor -20000 MG/H - 160 wattů

Ozonový generátor -20000 MG/H - 160 wattů

Původní cena: 6329,00 Kč 4299,00 Kč

K odeslání ihned, dodací lhůta 2-3 pracovních dnů

 • 20000 mg za hodinu
 • 160 W
 • 230 V
 • Funkce časovače
 • Včetně UV lampy a ventilátoru
 • 20000 mg za hodinu
 • 170 W
 • 230 V
 • Funkce časovače
 • Včetně dálkového ovládání

K odeslání ihned, dodací lhůta 2-3 pracovních dnů

Ozonový generátor -20000 MG/H - 205 wattů

Ozonový generátor -20000 MG/H - 205 wattů

(1)
Původní cena: 7599,00 Kč 6849,00 Kč

K odeslání ihned, dodací lhůta 2-3 pracovních dnů

 • 20000 mg za hodinu
 • 170 W
 • 230 V
 • Funkce časovače
 • Včetně dálkového ovládání
 • 15000 mg za hodinu
 • 160 W
 • 230 V
 • Funkce časovače
 • Včetně dálkového ovládání

K odeslání ihned, dodací lhůta 2-3 pracovních dnů

Ozonový generátor -15000 MG/H - 160 wattů

Ozonový generátor -15000 MG/H - 160 wattů

(1)
Původní cena: 6849,00 Kč 4549,00 Kč

K odeslání ihned, dodací lhůta 2-3 pracovních dnů

 • 15000 mg za hodinu
 • 160 W
 • 230 V
 • Funkce časovače
 • Včetně dálkového ovládání