Trustpilot
(39) recenzí

Ozonový generátor - 10 000 mg/h - 102 W

2 399,00 Kč
Cena je uvedena včetně 21 % DPH.

Položka: EX10050118

|

Model: AIRCLEAN 10G-WL

Záruka nejnižší ceny
Cena je uvedena včetně 21 % DPH.

Připraveno k odeslání!

Doručení přibližně čtvrtek 25. července
Ks
Sleva
Za položku
1+
0%
2 399,00 Kč
3+
5%
2 279,05 Kč
5+
10%
2 159,10 Kč
10+
15%
2 039,15 Kč
Klíčové vlastnosti
  • výkonné produkování ozonu 10 000 mg/h pro odstranění silných pachů
  • přesný časovač nastavitelný do 120 minut nebo nepřetržitý provoz
  • umývatelný, snadno vyjímatelný filtr
  • nákladově efektivní díky nízké spotřebě energie
  • kompaktní, robustní a snadno přenositelný
Bezpečné platební metody
Podrobnosti o doručení
Vrácení zboží a záruka

POPIS PRODUKTU

Ozonový generátor - 10 000 mg/h - 102 W

Ozonový generátor AIRCLEAN 10G-WL výrobce Ulsonix Vám pomůže neutralizovat vzduch v místnostech, které jsou vystaveny silnému zápachu. Můžete pomocí něj také neutralizovat zatuchlý zápach způsobený záplavami či požárem. Ozonové generátory se používají při sanačních a renovačních pracích v interiéru a na stavbách i k dezinfekci vzduchu uzavřených prostor. Používají se především v autodílnách, hotelnictví, v sanitárních zařízeních a odpadních prostorách, ale jsou také vhodné na odstranění zápachu z cigaret nebo zvířat například ve vozidlech nebo lodích. Upozornění: Generátory ozonu mohou objednávat a používat pouze profesionální uživatelé se znalostí používání osobních ochranných prostředků (OOP).

Snadná obsluha a efektivní použití – vsaďte na sílu ozónu s ozónovým generátorem značky ulsonix

Ozonový generátor disponuje ozonovou silou 10 000 mg za hodinu a je tak schopen rychle a efektivně odstranit nepříjemné pachy. Za pomoci ventilátoru je ozon rovnoměrně rozprostřen v prostoru. Díky tomu mohou být ze vzduchu dokonce odstraněny i škodlivé spóry plísní, což je zdraví prospěšné a čímž se uleví alergikům.
Generátor ozonu má tři různé režimy. V režimu Hold pracuje nepřetržitě. Ventilátor a ozónové destičky jsou v provozu a svítí kontrolka. Pokud je nastaven režim Timer (tedy časovač), bude přístroj pracovat po zvolenou dobu. Pro čištění vzduchu si při tom můžete vybrat dobu až do 120 minut. Po uplynutí nastavené doby se zařízení vypne. V režimu Off jsou všechny funkce vypnuty.
Vzduchový filtr na zadní straně zajišťuje, aby byl nasávaný vzduch účinně vyčištěn a zabraňuje vniknutí nečistot do vnitřku skříně. Filtr lze dle potřeby vyměňovat bez použití jakýchkoliv nástrojů a umýt pro další použití.
Díky výkonu 102 wattů je ozonový generátor energeticky úsporný a nákladově efektivní. Během pouhých 8 minut vyčistí velké prostory až do 50 m3. Chcete ušetřit náklady? Díky výkonu 65 W získáte nejen účinný, ale také energeticky úsporný spotřebič.
Kompaktní a lehké pouzdro je vyrobeno z práškově lakované oceli. Díky tomu je mimořádně odolné a můžete jej použít i v silně znečištěných prostorách bez toho, aniž by došlo k poškození. Samozřejmě je tento materiál odolný vůči ozonu, a proto je pro tento druh čištění vzduchu obzvlášť vhodný. Pro pohodlné přenášení je ozonový generátor vybaven rukojetí, gumové nožičky poskytují stabilitu na všech místech.
Jak mohu bezpečně používat ozon? Ozon lze používat pouze v uzavřených místnostech, ve kterých nejsou lidé ani zvířata. Nikdo by neměl vstoupit do místnosti do 2 hodin po ošetření ozonem. Po ošetření by měla být místnost také větrána alespoň 30 minut. Nikdy nevdechujte ozon přímo ze zařízení. Vytvářejte pouze množství ozónu odpovídající velikosti místnosti. Zajistěte, aby se v blízkosti generátoru ozónu nenacházely žádné hořlavé plyny nebo výbušné materiály. Před manipulací s ozonem si pozorně přečtěte návod k použití a dodržujte všechny bezpečnostní pokyny.
Zjistěte, jak efektivně ozon bojuje proti bakteriím a plísním! Výzkum Polského státního sanitárního inspektorátu (Sanepid) ukázal, že procedura čištění ozonem prováděna pomocí ozonových generátorů značky ulsonix může dokonale doplňovat konvenční dezinfekční metody a odstraňovat biologické nečistoty i na těžko dostupných místech. PDF

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnocení a recenze


4.8

Na základě 39 recenzí

Seřadit :

minulý měsíc Publikováno na Expondo Hungary

Žádný komentář.

Zobrazit původní hodnocení

minulý měsíc Publikováno na Expondo Hungary

Ózongenerátor

Jsem s ním naprosto spokojený, plní svou práci, bez chyb!

Zobrazit původní hodnocení

minulý měsíc Publikováno na Expondo Poland

Generator ozonu

Velmi užitečný přístroj zejména pro odstraňování plísní z autoklimatizace a dezinfekci místností. Vysoká účinnost výroby ozonu. Po 20 minutách provozu a řádném vyvětrání vozu nepříjemný zápach linoucí se z klimatizace zmizel. Po 40 minutách dezinfekce suterénu zápach houby zmizel. Po dezinfekci je důležité místnost důkladně vyvětrat. Specifický zápach ozónu přetrvává po určitou dobu.

před 2 měsíci Publikováno na Expondo Hungary

Perfektní provoz

Po objednání jsem balíček rychle obdržel, dostal jsem stroj dle popisu, funguje perfektně, dobré použití materiálů! Určitě bych to doporučil ostatním!

Zobrazit původní hodnocení

před 3 měsíci Publikováno na Expondo Poland

Generator ozonu

Skvělé služby, rychlé dodání, zařízení funguje skvěle a splňuje moje očekávání

před 4 měsíci Publikováno na Expondo Germany

Funguje perfektně! Poté dobře vyvětrejte a už nebudou žádné pachy.

Zobrazit původní hodnocení

před 5 měsíci Publikováno na Expondo Netherlands

Funguje dobře!

Zobrazit původní hodnocení

před 7 měsíci Publikováno na Expondo Switzerland

OK

Zobrazit původní hodnocení

před 9 měsíci Publikováno na Expondo Ireland

Fungovalo skvěle

Váš přístroj Ozone odstranil strašlivý zápach plísně z mého 2 lůžkového bytu za pouhé 2 hodiny, děkuji!

Zobrazit původní hodnocení

před 9 měsíci Publikováno na Expondo Czech Republic

Absolutni spokojenost

Ozonovac splnil mohe ocekavani!

Nejčastěji kladené otázky

Existují nějaké testy, které potvrzují účinnost ošetření ozonem u zařízení značky ulsonix?

Ano, máme k dispozici výsledky testů provedených Polským státním sanitárním inspektorátem (Sanepid), který zkoumal zařízení ulsonix v srpnu 2020. Tyto testy potvrdily, že ošetření ozonem může odstranit biologické nečistoty i na těžko dostupných a snadno přehlížených místech.

Mohou se ozonové generátory používat i v kancelářích, nebo by mohly poškodit technické vybavení?

Ozonové generátory můžete používat i v kancelářích, technickému vybavení nehrozí žádné nebezpečí. Během čištění by však v místnosti neměl být nikdo přítomen.

Jaká je životnost filtru? Dá se umývat vodou?

Životnost filtru je závislá na tom, jak často a za jakých podmínek se používá. Filtr lze umývat vodou, ale následně je nutné ho pořádně vysušit.

U nás jste

ve správných rukou!

Díky bohatým odborným znalostem a s cílem nabízet prvotřídní kvalitu za bezkonkurenční ceny vyvíjíme vlastní silné značky s udržitelným designem "Made in Germany". Dosud jsme si získali důvěru více než 1 000 000 spokojených zákazníků a neustále vyvíjíme nové metody, abychom ještě více vyhověli vašim individuálním přáním a požadavkům.

Ověřeno odborníky po celém světě
více než 16 let
zkušeností v oblasti e-commerce
4.3
hodnocení obchodu na TrustPilot
3 MILIONY
osob si zakoupilo naše produkty