Zboží z druhé ruky
V případě zboží z druhé ruky se zpravidla jedná o zboží, které zákazníci vrátili, nebo o dříve vystavované modely. Před opětovným uvedením do prodeje je důkladně zkontrolována jeho funkčnost. Tyto produkty mohou vykazovat estetické nedostatky, avšak po technické stránce jsou naprosto v pořádku. Poskytujeme na ně obvyklou lhůtu na vrácení zboží a platí zákonná záruka.

Položka: EX20390001

|

Model: 93118591

B-zboží UV sterilizátor - 55 l - ušlechtilá ocel

Kč 20,990.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • efektivita – UV-C světlo dezinfikuje bakterie a viry s účinností 99,99 %
  • dlouhá životnost – UV lampy mají životnost až 3 000 hodin nebo 1 000 použití
  • bezpečnost – UV-C světlo se vypne při otevření dveří, použití bez ozónu
  • stabilita – 55litrové pouzdro z ušlechtilé oceli, které je odolné proti UV záření a je snadno udržovatelné, vnitřní plášť také z ušlechtilé oceli
  • přesnost – délku aplikace lze ovládat časovačem s rozsahem 1–60 minut a LED displejem

POPIS PRODUKTU

Spolehlivý UV sterilizátor, s kterým budete v bezpečí vy i vaši zákazníci

Zvyšte míru bezpečnosti v kanceláři, kosmetickém studiu nebo hotelu a bojujte s bakteriemi a viry pomocí UV sterilizátoru značky Tungsram. Ať už se jedná o malé nebo velké předměty, UV sterilizátor účinně bojuje proti virům a bakteriím na površích pomocí UV-C světla s účinností 99,99 %. Provedení sterilizace pomocí zařízení značky Tungsram je mimořádně snadné a bezpečné. Během procesu se neuvolňuje žádný ozon a čištění probíhá v bezpečné nádobě.

Efektivní a bezpečné použití – kompaktní UV sterilizátor značky Tungsram

UV sterilizátor je mimořádně prostorný a snadno použitelný. S objemem 55 l lze do sterilizátoru umístit i několik předmětů současně. UV světlo můžete aktivovat nastavením časovače na požadovanou dobu od 1 do 60 minut. K úplnému vyčištění vám zpravidla stačí 5 minut! LED displej poskytuje přehled o délce ošetření UV zářením. Objekty jsou ozařovány UV-C světlem. Díky reflexním bočním plochám a lesklému dnu UV záření působí kompletně na všechny předměty.

UV-C lampy mají provozní dobu 3 000 hodin nebo 1 000 aplikací. To znamená, že UV sterilizátor lze bez problémů použít také nepřetržitě ve velkých hotelech nebo k čištění kancelářských interiérů.

Kompaktní konstrukce UV sterilizátoru, který můžete umístit na stůl, je velmi stabilní a lze ji optimálně sladit s nastavitelnými nohami. Vnější plášť a vnitřek z ušlechtilé oceli jsou extrémně odolné a snadno se čistí. Pouzdro i dveře s okénkem jsou nepropustné pro UV-C světlo; po otevření dveří se UV-C záření automaticky vypne. Díky tomu je zařízení pro uživatele extrémně bezpečné.

UV světlo má sterilizační účinek a ničí všechny bakterie, zárodky a patogeny na povrchu předmětů. Aplikace je nejen snadnější než u čisticích prostředků nebo při ošetření teplem, ale také mnohem šetrnější. Se sterilizátorem lze spolehlivě sterilizovat i citlivé předměty, jako jsou například dotykové obrazovky. Protože ke sterilizaci nepotřebujete žádné chemické látky, je tato forma čištění obzvláště šetrná k životnímu prostředí. Ať už jde o nelékařské nástroje na klinikách nebo o předměty v hotelech, barech, kancelářích nebo na výstavních plochách, spektrum pro použití tohoto zařízení je extrémně rozmanité a je spolehlivým pomocníkem v boji proti patogenům.

TECHNICKÉ DETAILY