Položka: EX10200060

|

Model: BEK+C10062000

Paletový vozík s váhou - 2 000 kg - LCD displej

Kč 34,990.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • praktický - paletový vozík s integrovanou váhou pro efektivní výpočet zatížení nebo hmotnosti palet
  • odolný - přesné výsledky do hmotnosti max. 2 000 kg
  • digitální - snadno čitelný LCD displej na stojanu
  • dlouhá životnost - díky robustním materiálům a vysoce kvalitním hydraulickým systémům
  • profesionální - stupnice je kalibrována a odpovídá předpisům pro obchodní váhy

POPIS PRODUKTU

Paletový vozík s váhou pro europalety, s LCD displejem a akumulátorovým provozem

Paletový vozík s váhou z kategorie Potřeb pro průmysl značky TEM je vhodný pro palety – např. europalety – do hmotnosti 2 000 kg, které je třeba vážit obzvláště přesně. Jak váha, tak i paletový vozík se solidní rámovou konstrukcí jsou nejen mimořádně stabilní, ale také snadno obsluhovatelné. Paletový vážicí vozík je ideální pro jednoduchá kontrolní vážení, například při výpočtu hmotnosti nákladu nebo palet.

Zjišťujte vysoké hmotnosti kombinací plošinové váhy a paletového vozíku

Vážicí paletový vozík odpovídá požadavkům na obchodní vážení a tato certifikace je potvrzena vyznačením písmene M na zeleném podkladu. Dodává se kalibrovaná a cejchovaná. Toto první cejchování platí dva roky, v závislosti na ustanovení národních předpisů by však mělo být cejchování potvrzeno autorizovanou osobou. Teprve poté může váha získat cejchovací značku. Po uplynutí dvou let lze nechat provést opakované cejchování u metrologického úřadu. Dále obdržíte prohlášení o konformitě, které byste měli uschovat u paletového vážicího vozíku. Naměřené hodnoty do maximálně 2 000 kg se zobrazují na LCD displeji, který je k paletovému vozíku s váhou upevněn pomocí stabilního stojanu. Číslice displeje jsou kdykoli jednoznačně čitelné. Displej podlahové váhy je napájen akumulátorem, takže ji můžete použít i na cestách.

Samotný paletový vozík vás zaujme svým vysoce kvalitním hydraulickým systémem a je vhodný pro většinu běžných palet. Pomocí otočných koleček a koleček vidlic lze s vozíkem snadno manipulovat. Odolné materiály a kvalitní zpracování zajišťují dlouhou dobu používání této průmyslové váhy - a to i při vysokém zatížení.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY