Položka: EX10030824

|

Model: SBS-PF-150/5A

Plošinová váha - výstražné světlo - 150 kg / 0,005 kg - 400 x 500 x 122 mm - kg / lb

Kč 5,199.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • velkorysá – rozsah vážení až 150 kg
  • precizní –přesnost 0,005 kg pro exaktní výsledky
  • uživatelsky přívětivá – výstražné světlo, snadno se ovládá a poskytuje rychle přesné výsledky měření
  • flexibilní – umožňuje nejen provoz ze sítě, ale také na akumulátor
  • snadno odečitatelná – digitální LCD displej s velkými číslicemi

POPIS PRODUKTU

Precizní plošinová váha s vysokou přesností a velkým LCD displejem

Ať už zboží rozesíláte anebo prodáváte kusové zboží, spolehlivé údaje o hmotnosti jsou základem vašeho provozu a každý gram se počítá. Základ vašeho obchodu tvoří váha, která měří přesně a poskytuje vám spolehlivé údaje o vašich výrobcích. Pak si prohlédněte plošinovou váhu výrobce Steinberg Systems! Můžete vážit hmotnosti do 150 kg s přesností měření 0,005 kg. Nejenže se snadno obsluhuje a lze ji použít v terénu – tato průmyslová váha odpovídá především vysokým nárokům na přesnost, které s sebou prodej zboží přináší. V sortimentu výrobce Steinberg Systems naleznete kvalitní potřeby pro průmysl a přesné váhy pro veškeré oblasti použití.

Dosahujte absolutní přesnosti měření s průmyslovou vahou výrobce Steinberg Systems

Robustní podlahovou váhu můžete použít pro široké spektrum účelů a má rozsah měření až 150 kg. Váha vám poskytne všechny potřebné funkce a tlačítka pro bezproblémovou a hravě snadnou obsluhu. Navigace v menu je plně srozumitelná a snadno se obsluhuje. Chytré řešení! Díky tříbarevnému signálnímu světlu odečtete na první pohled, zda je hmotnost příliš nízká, vysoká nebo se nachází v oblasti tolerance. Za tím účelem nejprve ručně definujte mezní hodnoty. S těmito hodnotami srovnává váha konstantně aktuální hmotnost a poté ukazuje odpovídající signál, zda se hmostnost nachází nad, pod nebo v rámci tolerance.

Přístroj je navíc vybaven ovládacím panelem s LCD displejem. Číslice na ukazateli mají velikost 27 mm, a jsou proto dobře čitelné.

Váhu lze provozovat prostřednictvím akumulátoru nebo síťového kabelu. Akumulátor vydrží až 24 h. Mimořádně stabilní pouzdro této prvotřídní podlahové váhy chrání přístroj před venkovními vlivy a otřesy. Vážicí plocha je ze tří stran otevřená, proto můžete vážit i větší předměty, jejichž rozměry přesahují plochu 400 x 500 x 122 mm. Pro bezpečné a vodorovné ustavení má váha integrované čtyři nohy.

TECHNICKÉ DETAILY