Zboží z druhé ruky
V případě zboží z druhé ruky se zpravidla jedná o zboží, které zákazníci vrátili, nebo o dříve vystavované modely. Před opětovným uvedením do prodeje je důkladně zkontrolována jeho funkčnost. Tyto produkty mohou vykazovat estetické nedostatky, avšak po technické stránce jsou naprosto v pořádku. Poskytujeme na ně obvyklou lhůtu na vrácení zboží a platí zákonná záruka.

Položka: EX20030869

|

Model: SBS-LF-143

B-zboží Laboratorní vozík - ušlechtilá ocel - 2 police o rozměru 63 x 40 x 12,5 cm - 20 kg

Kč 2,199.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • uspořádání – 2 snadno přístupné police
  • prostor – police o rozměrech 63 x 40 x 12,5 cm nabízí dostatek místa pro vaše vybavení
  • mobilita – 4 kolečka z plastu (PVC) se dvěma brzdami
  • jistota – svařovaný okraj ve tvaru U zabraňuje spadnutí předmětů
  • odolnost – stabilní konstrukce z ušlechtilé oceli určena pro nosnost až 20 kg

POPIS PRODUKTU

Vždy vše na dosah na mobilním laboratorním vozíku z ušlechtilé oceli

Máte rádi přehled a chcete mít své vybavení vždy po ruce? Pak použijte laboratorní vozík značky Steinberg Systems! Ať už jde o stativy, zkumavky, tekutiny nebo papírové ručníky, vaše vybavení je vždy dobře uspořádáno na vozíku se 2 policemi.

Stabilní a mobilní! Úložný vozík od výrobce Steinberg Systems

Použijte 2 police prostorného úložného vozíku o rozměrech 63 x 40 x 12,5 cm, abyste měli věci na dosah. Svařovaný okraj přitom zabraňuje náhodnému spadnutí věcí z police. Jedna strana je zároveň otevřená a usnadňuje vám vyjímání a ukládání vašeho vybavení.

Uložili jste svá zařízení a tekutiny do skříně nebo do další místnosti a chcete vše přemístit na svůj stůl? Na laboratorním vozíku je místa dost! Díky čtyřem kolečkům převezete vše rychle a snadno tam, kam potřebujete! Materiál plastových koleček (PVC) nepoškrábe ani choulostivé podlahy. A pro potřebnou stabilitu při stání stačí použít dvě spolehlivé parkovací brzdy. 

Přepravní vozík z ušlechtilé oceli s nosností 20 kg přesvědčí svou vysokou stabilitou. Použitý materiál je mimořádně nenáročný na údržbu a odolný, takže vás laboratorní vozík nezklame ani při každodenním používání. Kromě použití v laboratoři je vozík vhodný také do mnoha dalších prostředí, ve kterých potřebujete mobilní a dobře organizovaný úložný prostor!

TECHNICKÉ DETAILY