Položka: EX10021045

|

Model: S-LS-27

LCD oddělovač - 12 palců

Kč 2,899.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • univerzální – pracovní plocha pro displeje chytrých telefonů a tabletů až do 12"
  • bezpečné držení – dva vakuové chapače o 12 W a 0,05 MPa
  • precizní – regulace teploty v rozmezí od 50 do 120 °C
  • flexibilní – 5 V USB port (2 A) na přední straně
  • intuitivní ovládání – přehledný ovládací panel s LED displejem

POPIS PRODUKTU

S LCD oddělovačem bude odstranění vadného displeje hračkou

LCD oddělovač S-LS-27 z řemeslných potřeb expondo umožňuje spolehlivou a bezpečnou výměnu poškrábaných, prasklých nebo roztříštěných displejů smartphonů a tabletů. Bez velkého úsilí lze vadný povrch dotykové obrazovky odstranit a vyměnit. Tento přístroj pro opravy je kompatibilní se všemi standardními chytrými telefony do velikosti displeje 12".

Oddělovač displejů do velikosti 12"

Separátor s celkovým výkonem 1 180 W rychle dosahuje teploty v rozmezí 50 až 120 °C. Teplotu a funkci vakua lze přesně nastavit na praktickém ovládací LED panelu. Tento stroj na opravu displejů je ideální pro profesionální elektronické dílny i hobby dílny domácích kutilů.

LCD oddělovač disponuje vysoce kvalitní hladkou hliníkovou pracovní deskou 28 x 22 cm, která zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla. Je určen pro přístroje s maximální délkou úhlopříčky 12" (30 cm). Zabudovaný vakuový chapač s výkonem 12 W a sacím výkonem 0,05 MPa umožňuje bezpečné držení displeje na pracovní ploše. Pomocí 40 cm dlouhého řezacího drátu ze žáruvzdorné kovové slitiny lze displej po zahřátí snadno a snadno odstranit.

Konstrukce separátoru LCD je vyrobena z práškově lakované oceli, a je tak chráněna proti korozi. Zařízení je navíc vybaveno 5 V portem USB, pomocí kterého lze kompatibilní přístroje nabíjet a testovat.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY