Položka: EX18000297

Svářečka na hliník v sadě - TIG AC/DC - svářečský vozík - svářečská helma - příslušenství

Kč 24,990.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • doba zapnutí 60 % při 200 A
  • TIG svářečka s AC a DC vhodná také pro hliník
  • svářečský vozík ideální k TIG svařování
  • praktický ochranný oděv: svářečská helma a svářečské rukavice
  • další příslušenství jako upínací vložky, keramické trysky a nasazovací zorníky

POPIS PRODUKTU

Svářečka na hliník v sadě - TIG AC/DC - svářečský vozík - svářečská helma - příslušenství

Se svářečkou na hliník TIG AC/DC S-ALU 220 výrobce Stamos Power získáváte profesionální a obsáhlou svářečskou sestavu, kterou můžete použít pro nejrůznější svářečské práce. Současně v sadě obdržíte současně vhodné příslušenství, které odpovídá Vašim vysokým požadavkům – samozřejmě také od Stamos Germany, výrobce vybavení pro svářečské profesionály.

Základ – výkonná svářečka na hliník pro veškeré samosvařovací kovy

Svářečka pro sváření v ochranném plynu je doplněna o svářečský vozík, který výrazně usnadňuje přepravu nejen přístroje pro TIG svařování, ale i plynové lahve (není součástí dodávky). Součástí dodávky je také sada s náhradními díly, takže můžete kdykoli nahradit rychle opotřebovávané díly, jako jsou keramické trysky nebo upínací vložky. Těžiště při svařování by mělo spočívat vždy v ochranném oděvu, proto je součástí této sady svářečská helma, vhodné nasazovací zorníky a svářečské rukavice.

Se svařovacím proudem od 10 do 220 A lze u svářečky S-ALU 220 použít buď metodu svařování TIG nebo E-Hand, v závislosti na tom, jaký kov a za jakých podmínek potřebujete svařovat. Svářečka se výtečně hodí dokonce i pro tenké plechy.

Ovládací panel je velmi přehledně uspořádán a lze jej bez obtíží obsluhovat i ve svářečských rukavicích. Prostřednictvím pěti sklopných spínačů můžete přímo volit základní funkce (TIG, MMA, AC, DC, 2T, 4T, Puls, Zap, Vyp) svařování. Pomocí 8 plynule otočných regulátorů pak můžete nastavit potřebné hodnoty proudu, pulzní frekvence, pulzního rozsahu, doby dofuku a hodnotu clean width. Prostřednictvím velkého LED displeje máte vždy přehled o aktuální hodnotě ampér.

Tato svářečka vám umožňuje svařování AC-DC TIG (WIG), takže v závislosti na kovu můžete pracovat s jednosměrným nebo střídavým proudem. Střídavý proud (AC) je vhodný ke zpracovávání lehkých kovů jako hliník nebo titan. Stejnosměrný proud (DC) lze použít ke svařování robustnějších materiálů jako ocel, ušlechtilá ocel, měď nebo mosaz.

Pro TIG svařování lze na ovládacím panelu jednoduše aktivovat funkci puls. Ta umožňuje mimo jiné přesné svařování tenkých plechů. Za tímto účelem lze volit různé parametry jako pulzní frekvenci, počáteční, základní nebo koncový proud a nastavit je pomocí otočného regulátoru.

Pro svařování E-Hand (MMA) není zapotřebí ochranný plyn, takže je můžete použít také venku a dokonce i za silného větru. Svorka E-Hand dokáže upnout dokonce i velké elektrody o průměru do 4 mm. S metodou svařování E-Hand svařuje přístroj materiály o síle od 1,5 do 8 mm jako ocel, železo, slitina, nikl nebo měď.

Svářečský vozík zaručuje mobilitu v dílně a poskytuje dostatek místa pro příslušenství

Svářečský vozík obsažený v dodávce poskytuje na třech policích dostatek místa nejen pro Vaši profesionální svářečku, nýbrž i pro veškeré příslušenství, které pro svařování potřebujete. Na okraji vozíku se nachází nákladová plocha pro plynovou lahev, kterou můžete upevnit k držáku pomocí dvou ocelových řetězů. Dvě velká zadní kola a snadno ovladatelná přední kola zajišťují mimořádnou mobilitu podvozku, vozíkem lze snadno manipulovat také pomocí rukojeti. Navíc získáváte jako první příslušenství k TIG svářečce na hliník tři keramické trysky (5, 6, 7 mm) a tři upínací vložky (2 / 2,4 / 3,2 mm), které můžete uložit na některou z odkládacích ploch.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY