Nový

Položka: EX10021489

|

Model: SWG-EMP 50S300

Ruční magnetický zvedák - 50 kg

Kč 10,990.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • silný - bezpečně drží kovové díly až do hmotnosti 50 kg s přilnavou silou 284 kg.
  • Účinný - silný elektrický magnet je napájen vysoce kvalitní dobíjecí baterií.
  • Jednoduché - magnet se aktivuje a deaktivuje dvěma tlačítky.
  • snadné uchopení - velká izolovaná rukojeť umožňuje pevné uchopení předmětu, i když je horký.
  • Variabilní - provedení přijímací plochy je vhodné pro ploché i kulaté kovy.

POPIS PRODUKTU

Bezpečné uchycení kovů pomocí ručního magnetického zvedáku od Stamos Germany

S ručním magnetickým zvedákem budete mít kovové desky nebo trubky vždy pevně v rukou. K tomu stačí aktivovat magnet, který je napájen výkonnou dobíjecí baterií. Pomocí magnetického chapadla můžete zvedat, polohovat nebo přemisťovat kovové díly. Bezpečně padne do ruky, je chráněn před teplem a jednoduše vám usnadní práci!

Magnetický ruční zvedák přesvědčí jednoduchým ovládáním.

Magnet ručního zvedáku s nosností 50 kg se snadno aktivuje tlačítkem. Tím získáte bezpečné spojení s kusem kovu, který chcete přemístit. Podpěrná plocha o rozměrech 8,75 x 5,5 cm je navržena tak, abyste ji mohli použít pro hladké i zakřivené povrchy. Díky vysoké přídržné síle 284 kg je zvedání a přemísťování kovového dílu obzvláště bezpečné. Chcete-li zvedák s ručním magnetem opět uvolnit, deaktivujte jej druhým tlačítkem.

Ruční magnetický zvedák ovládáte pomocí výkonné dobíjecí baterie. Pro vaši bezpečnost kontrolujte stav nabití na displeji integrovaném v rukojeti. Pokud je příliš nízká, indikátor začne blikat a vy baterii dobijete pomocí dodaného napájecího zdroje. 

Kompaktní a lehká konstrukce rukojeti umožňuje snadnou manipulaci i v omezených prostorách. Díky tepelně izolované rukojeti můžete bezpečně přenášet i horké kusy kovu - například po řezání plazmou nebo svařování. Díky magnetickému chapadlu je však přístup k špičatým předmětům bezpečnější. Nezáleží na tom, jak ji používáte:

Ruční magnetický zvedák oceníte jako nepostradatelného pomocníka ve vaší dílně nebo na stavbě!

TECHNICKÉ DETAILY