Trustpilot
(4) recenzí

Plazmová řezačka - 45 A - 230 V - vysokofrekvenční zapalování

7 099,00 Kč
Cena je uvedena včetně 21 % DPH.

Položka: EX10021222

|

Model: S-PLASMA 50-IGBT

Záruka nejnižší ceny
Cena je uvedena včetně 21 % DPH.

Připraveno k odeslání!

Doručení přibližně čtvrtek 25. července
Ks
Sleva
Za položku
1+
0%
7 099,00 Kč
3+
5%
6 744,05 Kč
5+
10%
6 389,10 Kč
10+
15%
6 034,15 Kč
Klíčové vlastnosti
  • efektivní – moderní invertor IGBT a vysokofrekvenční zapalování
  • výkonné – maximální řezací proud 45 A, 100% pracovní cyklus při 20 A
  • přehledné – ovládací panel s LED displejem a otočným ovladačem lze použít také se svářečskými rukavicemi
  • precizní – řezy bez deformací až do tloušťky materiálu 15 mm, a to i v případě mřížek díky pilotnímu zapalování
  • flexibilní – snadné přepínaní mezi 2taktním a 4taktním provozem
Bezpečné platební metody
Podrobnosti o doručení
Vrácení zboží a záruka

POPIS PRODUKTU

Výkonná plazmová řezačka s vysokofrekvenčním zapalováním a 45 A

Plazmová řezačka S-PLASMA 50-IGBT značky Stamos Germany s moderní invertorovou technologií IGBT řeže přesně a bez deformací elektricky vodivé materiály, jako jsou ocel, ušlechtilá ocel, litina, měď, nikl nebo hliník. Profesionální zařízení umožňuje řezy do 15 mm s řezným výkonem do 45 ampérů a je ideální pro opravy nebo renovace v dílnách nebo garážích.

Plazmová řezačka s vysokou úrovní komfortu užívání

Řezný proud lze pomocí otočného ovladače nastavit mezi 20 a 45 A, všechny hodnoty jsou přehledně zobrazeny na LED displeji. Při 100 % pracovním cyklu je možné dosažení až 20 A. Tyto hodnoty výkonu postačují k řezání obrobků do tloušťky 15 mm. Lze řezat nástrojové i ušlechtilé oceli a další vysokolegované oceli. Silný plazmový oblouk zařízení S-PLASMA 50-IGBT však zvládne prořezat i hliník, měď a titan.
Plazmová řezačka nabízí dva různé pracovní režimy, takže při každém úkolu lze dosáhnout maximálního pracovního postupu. V režimu 2T běží hořák tak dlouho, dokud je stisknutý vypínač. V režimu 4T lze hořák aktivovat a vypnout pouhým dotykem.
Plazmová řezačka výrobce Stamos Germany pracuje s provozním napětím 230 V. Je to tedy ten nejlepší nástroj do auto-servisů, průmyslových podniků na zpracování kovů a do oblasti průmyslové výroby. Kromě toho ji také ocení kutilové při náročných opravách a renovacích.
Hořák se zapaluje pomocí vysoké frekvence a mříže a rošty se mohou také oddělovat. Aby se zabránilo oxidaci nebo deformaci obrobku po řezání, dosahuje doba dofuku vzduchu 10 s. Vzhledem k tomu, že vzduch stále proudí, je hořák také chlazen a je zabráněno riziku poškození. Základní jednotka je také vybavena výkonným chlazením ventilátoru, aby se zabránilo přehřátí.
Kompaktní ocelové pouzdro chrání součástky uvnitř plazmové řezačky. Z vnější strany je zařízení chráněno nátěrem, který působí proti povětrnostním vlivům. Díky praktické rukojeti lze plazmovou řezačku snadno přepravovat. Pomocí QR kódu na plášti, můžete kdykoliv nahlédnout do provozního návodu plazmové řezačky.

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnocení a recenze


4.5

Na základě 4 recenzí

Seřadit :

minulý rok Publikováno na Expondo Norway

Tento přináší!

Koupil jsem si tuto plazmovou řezačku, abych se zbavil nějakého kovového šrotu (nádrž), která se mi povaluje a která je příliš velká na to, abych ji přenesl. Tato fréza není nijak zvlášť rychlá, ale je kompaktní a za rozumnou cenu a práci docela usnadnila. Řezal jsem s ním většinou 4mm černou ocel, ale byly díly s větší tloušťkou a šlo to bez problémů. Moje 16A pojistka je alespoň navržena tak, aby dodávala dostatečný proud, což zdrželo práci, ale také to stačilo, aby to bylo hotové. Výukový materiál je v němčině a angličtině a je přehledný a snadno srozumitelný. Doporučuji pro podobné práce.

Odpověď od

Děkuji za pozitivní a povzbudivá slova. Těšíme se, že budete i nadále našimi zákazníky v našem internetovém obchodě. Měj krásný zbytek dne!
Zobrazit původní hodnocení

minulý rok Publikováno na Expondo Czech Republic

je to bída

výrobek je zadarmo drahý.16A jistič to neudrží,10mm hliník to neupálí, obtížně se chytá oblouk. Měl jsem si koupit značkovou.

Odpověď od

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.  Naším cílem je pomáhat a neustále se zlepšovat, ale abychom to dokázali, potřebujeme Vaši podporu, aby se tento problém v budoucnu neopakoval.  Děkujeme Vám za projevenou důvěru – společně to zvládneme. 

před 5 měsíci Publikováno na Expondo Norway

Velmi dobře

Velmi dobré za tuto cenu. Připojil jsem to na pojistku 32A a řeže to dobře, pokud nemáte příliš vysokou rychlost řezání

Zobrazit původní hodnocení

před 2 lety Publikováno na Expondo Finland

Dobrý stroj

Docela dobrý stroj, dobrý poměr ceny a kvality.

Zobrazit původní hodnocení

Nejčastěji kladené otázky

Kde naleznu odpovídající svářecí helmu?

expondo nabízí v kategorii svářečského oblečení velký výběr svářecích helem. Nebo si prostě vyberte nějakou svářecí helmu v online shopu.

Jakým způsobem se mohu ujistit, že se moje příslušenství hodí k plazmové svářečce.

expondo nabízí pouze takové příslušenství, které se optimálním způsobem hodí k naším zařízením. Velice rádi vám poradíme.

Jak se mohu informovat o nových výrobcích či nabídkách?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a budete mít vždy po ruce ty nejnovější informace.

U nás jste

ve správných rukou!

Díky bohatým odborným znalostem a s cílem nabízet prvotřídní kvalitu za bezkonkurenční ceny vyvíjíme vlastní silné značky s udržitelným designem "Made in Germany". Dosud jsme si získali důvěru více než 1 000 000 spokojených zákazníků a neustále vyvíjíme nové metody, abychom ještě více vyhověli vašim individuálním přáním a požadavkům.

Ověřeno odborníky po celém světě
více než 16 let
zkušeností v oblasti e-commerce
4.3
hodnocení obchodu na TrustPilot
3 MILIONY
osob si zakoupilo naše produkty