(4) Recenze

Položka: EX10021222

|

Model: S-PLASMA 50-IGBT

Plazmová řezačka - 45 A - 230 V - vysokofrekvenční zapalování

Kč 7,999.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • efektivní – moderní invertor IGBT a vysokofrekvenční zapalování
  • výkonné – maximální řezací proud 45 A, 100% pracovní cyklus při 20 A
  • přehledné – ovládací panel s LED displejem a otočným ovladačem lze použít také se svářečskými rukavicemi
  • precizní – řezy bez deformací až do tloušťky materiálu 15 mm, a to i v případě mřížek díky pilotnímu zapalování
  • flexibilní – snadné přepínaní mezi 2taktním a 4taktním provozem

POPIS PRODUKTU

Výkonná plazmová řezačka s vysokofrekvenčním zapalováním a 45 A

Plazmová řezačka S-PLASMA 50-IGBT značky Stamos Germany s moderní invertorovou technologií IGBT řeže přesně a bez deformací elektricky vodivé materiály, jako jsou ocel, ušlechtilá ocel, litina, měď, nikl nebo hliník. Profesionální zařízení umožňuje řezy do 15 mm s řezným výkonem do 45 ampérů a je ideální pro opravy nebo renovace v dílnách nebo garážích.

Plazmová řezačka s vysokou úrovní komfortu užívání

Řezný proud lze pomocí otočného ovladače nastavit mezi 20 a 45 A, všechny hodnoty jsou přehledně zobrazeny na LED displeji. Při 100 % pracovním cyklu je možné dosažení až 20 A. Tyto hodnoty výkonu postačují k řezání obrobků do tloušťky 15 mm. Lze řezat nástrojové i ušlechtilé oceli a další vysokolegované oceli. Silný plazmový oblouk zařízení S-PLASMA 50-IGBT však zvládne prořezat i hliník, měď a titan.

Plazmová řezačka nabízí dva různé pracovní režimy, takže při každém úkolu lze dosáhnout maximálního pracovního postupu. V režimu 2T běží hořák tak dlouho, dokud je stisknutý vypínač. V režimu 4T lze hořák aktivovat a vypnout pouhým dotykem.

Plazmová řezačka výrobce Stamos Germany pracuje s provozním napětím 230 V. Je to tedy ten nejlepší nástroj do auto-servisů, průmyslových podniků na zpracování kovů a do oblasti průmyslové výroby. Kromě toho ji také ocení kutilové při náročných opravách a renovacích.

Hořák se zapaluje pomocí vysoké frekvence a mříže a rošty se mohou také oddělovat. Aby se zabránilo oxidaci nebo deformaci obrobku po řezání, dosahuje doba dofuku vzduchu 10 s. Vzhledem k tomu, že vzduch stále proudí, je hořák také chlazen a je zabráněno riziku poškození. Základní jednotka je také vybavena výkonným chlazením ventilátoru, aby se zabránilo přehřátí.

Kompaktní ocelové pouzdro chrání součástky uvnitř plazmové řezačky. Z vnější strany je zařízení chráněno nátěrem, který působí proti povětrnostním vlivům. Díky praktické rukojeti lze plazmovou řezačku snadno přepravovat. Pomocí QR kódu na plášti, můžete kdykoliv nahlédnout do provozního návodu plazmové řezačky.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

Hodnocení a recenze


4.8

Na základě 4 recenzí

01.06.2023

tento stroj neudrží jistič 16A neustále vypadává, hliník 10mm to neupálí. Obtížně se startuje oblouk. Tento výrobek je zadarmo drahý

01.06.2023

výrobek je zadarmo drahý.16A jistič to neudrží,10mm hliník to neupálí, obtížně se chytá oblouk. Měl jsem si koupit značkovou.

01.06.2023

Jeg kjøpte denne plasmaskjæreren for å bli kvitt noe skrapjern (en tank) jeg har liggende som er altfor stort til å flytte. Denne skjæreren er ikke spesielt rask, men er kompakt og rimelig priset, og gjorde jobben nokså enkel. Jeg har skåret mest 4mm svart stål med den, men det har vært partier med større tykkelser, og det har gått uten problemer. Min 16A sikring er i minste laget til å levere nok strøm, og det forsinket jobben, men var samtidig nok til å få den gjennomført. Instruksjonsmaterialet er på tysk og engelsk, og ryddig og greit forståelig. Jeg anbefaler denne for tilsvarende jobber.

01.06.2023

Ihan hyvä kone, hyvä hinta laatu suhde.