Položka: EX18000477

|

Model: RCRO-870-SET-1

Udírna v sadě s vakuovačkou - 70 L - 200 vakuových sáčků - 2 kartáče

Kč 53,990.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • dostatek prostoru – objem 70 l, čtyři rošty a deset háčků na uzení velkého množství masa, ryb, klobásy nebo zeleniny
  • možnost nastavení – díky teplotám od 30 do 110 °C vhodná pro uzení studeným, teplým a horkým kouřem
  • všestranné použití – vzduchotěsné balení potravin, tekutin, kosmetiky, léčiv, elektroniky, atd.
  • výkon – 900 W a vakuovací výkon 20 m³/h
  • stabilita – 200 sáčků odolných proti roztržení (30 x 20 cm), díky tepelné odolnosti vhodné také pro vaření metodou sous-vide
  • čistota – dva kartáče: jeden třístranný kartáč (16,5 cm), jeden se třemi paralelními spirálami (7 cm)

POPIS PRODUKTU

Lahodné uzeniny s udírnou a vakuovačkou

Udírna RCRO-870 značky Royal Catering, odborníka na vysoce kvalitní gastro pece, dodá masu, rybám a uzeninám jedinečně lahodnou kouřovou vůni. Udírna s výkonem 1 000 W a teplotním rozsahem 30 až 110 °C slouží k uzení studeným, teplým nebo horkým kouřem. Díky venkovnímu teploměru máte vždy přehled o teplotě uvnitř.

Profesionální kuchyňské vybavení značky Royal Catering

V udírně o objemu 70 litrů jsou nad nádobou na uhlíky na podlaze čtyři rošty a 10 háčků pro umístění potravin. Proces uzení můžete nastavit časovačem v rozmezí od 0 do 120 minut. Pro intenzivnější chuť jednoduše opakujte tento postup nebo změňte nastavení kouřovodu. Provoz s pouhými dvěma otočnými knoflíky a hlavním vypínačem a čištění konstrukce z hygienické ušlechtilé oceli jsou velmi snadné. Odkapávací miska sbírá unikající tuk, který kape do misky pod ní.

Dodané dva kartáče zajišťují maximální čistotu: Kartáč RCCB-3 se skládá ze 7 cm dlouhé hlavy se třemi rovnoběžnými řadami štětin a je ideální pro velké plochy. Pro úzké mezery a tenké dráty roštů je určen kartáč RCCB-4 s 16,5 cm dlouhou, zahnutou spirálou. Díky tomu můžete rošty rychle zbavit nečistot trochou vody a čisticího prostředku.

Uchovávejte své domácí uzeniny po dlouhou dobu pomocí kompaktní vakuovačky MSW-VPM-900K. Zařízení svařuje potraviny, tekutiny, léky, elektroniku atd. vzduchotěsným a bezpečným způsobem. Vzduchotěsné balené potraviny nemohou oxidovat vlivem vzduchu a bakterie či choroboplodné zárodky také nemají šanci! Tímto způsobem zůstanou výrobky nejen čerstvé, ale také si zachovají svou chuť a vůni. Vakuovačka disponuje výkonem 900 W a vakuovacím výkonem 20 m³/h. Ve vakuovací komoře o rozměrech 44 x 44,5 x 6,5 cm můžete za pouhých 0 až 99 s vakuovat několik malých produktů současně. Díky praktické funkci kódování lze balení označit písmeny a čísly, abyste vždy přesně věděli, co je uvnitř.

Tato sada obsahuje 200 vakuových pytlíků RCVB-20X30-200 o rozměrech 30 x 20 cm, které jsou odolné proti roztržení, takže můžete okamžitě začít skladovat zásoby. Díky své tepelné odolnosti je můžete použít k mražení a ohřívání i k jemnému vaření metodou sous-vide. Dobrou chuť!

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY