Položka: EX10012767

|

Model: RC-PB010

Termotaška na jídlo - 520 x 440 x 180 mm - 36 l - černá - horní plnění - Royal Catering

Kč 1,099.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • velký objem – taška s rozměry 520 x 440 x 180 mm pro mnoho potravin
  • izolace – díky třívrstvé izolaci udržuje všechna jídla nebo nápoje na požadované teplotě, ať teplé nebo studené
  • odolnost vůči povětrnostním vlivům – vnější vrstva z voděodolného polyesteru odolá náročným podmínkám při rozvozu jídla
  • praktičnost – dvě rukojeti zaručují pohodlné nošení a bezpečnou přepravu
  • nápaditý design – horní otvor s magnetickými uzávěry je obzvláště vhodný pro plnění a vykládání tašky; díky průzoru vždy doručíte správné zboží

POPIS PRODUKTU

Rozvážejte teplé jídlo ve skládací rozvážkové tašce značky Royal Catering!

Jsou stejně oblíbené v kancelářích i v home officech - čerstvě připravená jídla podávána v alobalových nebo polystyrénových krabičkách. Nejlépe však chutnají teplá! Pokud chcete své zákazníky potěšit čerstvými pokrmy, je skládací termotaška ze sortimentu potřeb pro gastronomii od společnosti Royal Catering pro vaši rozvážkovou službu prostě nutností.

Přepravujte jídlo bezpečně a udržujte ho teplé s termotaškou odolnou proti povětrnostním vlivům

Díky rozměrům 520 x 440 x 180 mm a objemu 36 l je termoizolační taška prostorná a nabízí místo pro mnoho potravin. Objednávky můžete přepravovat až k domovním dveřím svých zákazníků pouze v jediné tašce na jídlo. 

Termotaška udržuje díky třem vrstvám správnou teplotu všech potravin. Vnitřní prostor je izolován hliníkovou tkaninou a vrstvou plastové pěny. Výztuhy bočních částí z PP, dno z překližkové desky a vnější strany z polyesteru odolávají všem povětrnostním podmínkám. Ať prší, fouká vítr nebo padá sníh, potraviny uvnitř tašky zůstanou nepoškozené a teplé.

Termotaška má dvě rukojeti, a proto se pohodlně přenáší. Jelikož se jedná o tašku s horním odklopným víkem s magnetickým uzavíráním, lze ji mimořádně snadno a pohodlně naplnit. Průhledné okénko na přední straně zaručuje bezproblémové doručení a předání objednávky vašim zákazníkům. Další kapsa, uzavíratelná na suchý zip, se nachází na víku.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY