(3) Recenze

Položka: EX10012124

|

Model: RCDA-15S

Sušička potravin - 500 W - Royal Catering - 6 pater

Kč 4,899.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • výkonné - díky topnému článku na 500 W optimálně vhodné k sušení
  • snadné na údržbu - díky použité ušlechtilé oceli a patrům
  • nastavitelné – s teplotním rozmezím 30–90 °C
  • přesné - kontrolovaný proces pomocí časovače nastavitelného v rozmezí 0–15 h
  • praktické – 6 pater na sušení s možností vyjmutí

POPIS PRODUKTU

Výkonná sušička od společnosti Royal Catering pro váš gastronomický provoz.

Výkonná sušička potravin RCDA-15S od společnosti Royal Catering vám umožní přípravu zdravých, sušených pochutin ve vaší restauraci, baru nebo přímo doma. Během sušení dochází ke snížení obsahu vody a ovoce, zelenina, bylinky, jakož i ryby a maso vydrží tak daleko déle čerstvé a poživatelné.

Máte chuť na sušené hovězí či plátky zeleniny?

S výkonem 500 W zajišťuje topný článek sušičky rychlé dosažení požadované teploty sušení a díky kontrolnímu teplotnímu systému i její konstantní udržení. Teplotní rozmezí sušičky lze nastavovat mezi 30 - 90 °C.

Nastavování teploty a časovače probíhá intuitivně a uživatelsky příjemně otočným regulátorem na vrchní straně zařízení. Proces sušení je možné kontrolovat a řídit regulátorem v časovém rozmezí 0–15 h h. Na přední straně je umístěn informační štítek s teplotami a časy, které zajistí optimální výsledky sušení.

Velká sušicí komora nabízí místo na 6 pater na sušení s možností vyjmutí, které jsou vyrobeny z ušlechtilé ocele a nabízejí místo k současnému sušení velkého množství potravin. Požadované teplo je rovnoměrně rozváděno uvnitř sušičky. Sušička z ušlechtilé ocele je tak vhodná i k osvěžení vzhledu potravin.

Komora je stejně jako plášť a police vyrobena z ušlechtilé ocele, nechá se snadno čistit a je velice odolná. Kontrolu procesu sušení v jakémkoliv okamžiku, umožňuje přední část z vytvrzeného skla, aniž by se musela otevírat dvířka. Díky čtyřem kolečkům s brzdou je možné tuto sušičku na potraviny instalovat opravdu flexibilním způsobem.

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnocení a recenze


5.0

Na základě 3 recenzí

01.06.2023

01.06.2023

La machine est petite, puissante et esthétiquement jolie de son revêtement inox. Long séchage pour des tomates découpées mais rapide pour poivrons en lamelles ou rondelles de courgettes. Je recommande.

01.06.2023

Was mich am Meisten begeistert ist, dass die Trocknung absolut gleichmäßig auf allen Einschüben ist. Daher sehr empfehlendswert.