Položka: EX10012103

|

Model: RC-FC_1

Skládací židle - 4 ks - Royal Catering - 180 kg - plocha pro sezení 40 x 38 cm - bílá barva

Kč 3,599.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • robustní konstrukce – použité materiály, jako je ocel a polyethylen, jsou ideální pro vnitřní i venkovní použití
  • nosnost – stabilní konstrukce unese hmotnost do 180 kg
  • funkčnost – snadno se montuje a demontuje a šetří místo
  • flexibilita – ideální pro akce, kde je potřeba zvýšit počet sedadel
  • komfort – velká sedací plocha 40 x 38 cm nabízí pohodlné sezení

POPIS PRODUKTU

Více možností sezení se skládacími židlemi značky Royal Catering

Očekáváte na své akci více návštěvníků, než umožňují standardní kapacity, nebo chcete svým hostům nabídnout místo na sezení v exteriéru? Pak jsou skládací židle RC-FC_1 značky Royal Catering, odborníků na potřeby pro gastronomii, ideální volbou! Komfortní skládací židle poskytují místo pro sezení kdykoli a kdekoli. Židle však také najdou využití u vás doma na balkóně.

Skládací židle na vás zapůsobí nejen funkčností, ale také vzhledem

Flexibilní skládací židle lze sklopit, aby se ušetřilo místo, a v případě potřeby je můžete rychle a snadno sestavit. To vám umožní přizpůsobit možnosti sezení počtu návštěvníků a typu akce, aniž byste zbytečně plýtvali prostorem. Díky odolnému materiálu z polyethylenu a oceli lze skládací židle použít stejně dobře pro venkovní akce i pro eventy v interiéru. Díky lehké konstrukci lze židle snadno přepravovat; montáž a demontáž zvládnete v mžiku sekundy.

Ergonomicky tvarované skládací židle nabízí vysoký komfort se sedací plochou 40 x 38 cm, kterou vaši hosté ocení i na delších akcích. S nosností 180 kg je každá židle extrémně robustní a bezpečná. Použité materiály se snadno udržují, takže skládací židle během akce vždy zanechá skvělý dojem. Se skládacími židlemi budete připraveni na každý nával návštěvníků a venkovní catering bude mnohem pohodlnější.

TECHNICKÉ DETAILY