Prosklená chladnička na nápoje - 180 l

Číslo položky: EX10010910 / Model: RCGK-W880-2

Prosklená chladnička na nápoje - 180 l

 • Číslo položky: EX10010910
 • Model: RCGK-W880-2
 • V sortimentu od roku: 2018
 
 
 
35105,00 Kč

ceny včetně DPH plus poštovné

K odeslání ihned, dodací lhůta cca 5–7 pracovních dnů

Prosklená chladnička na nápoje - 180 l

Ukažte, co je uvnitř! Chladnička na nápoje RCGK-W880-2 výrobce Royal Catering poskytuje dostatek místa, abyste svým hostům mohli nabídnout pestrý výběr nejrůznějších nápojů. Díky dvojitým skleněným dveřím si host může vybrat nápoj ještě před tím, než dveře chladničky otevře. LED osvětlení představuje Vaše zboží v tom nejlepším světle.

Prezentujte nejrůznější nápoje v prostorné chladničce na nápoje výrobce Royal Catering

 

Ventilátor integrovaného chlazení cirkulujícího vzduchu a výkonný 350 wattový kompresor zaručují rovnoměrnou cirkulaci vzduchu ve vnitřním prostoru. Tento způsob chlazení zajišťuje rovnoměrné chlazení všech nápojů chladničce, aniž by docházelo k zamlžování skel. Kompresor je mimořádně energeticky úsporný, přičemž současně vydává pouze malý hluk. Díky tomu je lednice optimálně vhodná pro použití v interiérech.

 

Jako odkládací plocha slouží osm prostorných polic s rozměry 53 krát 39,5 centimetrů. Police umožňují chladničku na nápoje naplnit až 628 plechovkami. Pro prezentaci různě vysokých láhví a plechovek ve vnitřním prostoru je možné police výškově nastavit. Díky tomu lze chladicí prostor efektivně využít.

 

Pomocí digitálního termostatu je přesně udržována teplota chlazení, kterou můžete nastavit pomocí ovládacího panelu mezi dvěma a osmi stupni Celsia. Díky tomu můžete optimálně přizpůsobit chlazení nápojů, které chcete svým hostům nabídnout. Prostřednictvím ovládacího panelu lze stisknout i funkci anti frost, která zamezuje tvorbě ledu chladničky na nápoje.

 

V tmavším prostředí nebo v noci zajišťuje působivé LED osvětlení, aby chladnička ladila s každým interiérem. Kromě toho lze nápoje nezávisle na okolním světle dobře rozeznat, což hostům značně usnadňuje výběr nápoje. Chladnička také disponuje osvětlenou reklamní plochou, která Vám je k dispozici v horní části lednice. Použití LED světel šetří proud a mají dlouhou životnost, což snižuje náklady na energii.

 

Obě otočné dveře s dvojitým zasklením lze snadno otevírat pomocí madel a zavírají se automaticky. Díky tomu šetříte energii a zajišťujete optimální výsledky s pouze krátkými přerušeními. Každé dveře lze odděleně zajistit integrovaným zámkem, takže můžete zabránit nepovolanému přístupu ke svým nápojům.

 

Mobilitu zajišťují čtyři kolečka, pomocí nichž můžete změnit umístění této chladničky na nápoje z oblasti potřeb pro gastronomii a přepravit ji do jiného prostoru. Pevné ustavení do Vámi vybrané polohy zajišťují dvě bezpečné brzdy, které zamezují nechtěnému posunutí lednice. Pro plný výkon chladničky by přitom by měl být dodržen minimální odstup 10 cm od zadní strany chladničky.

Highlights

 • rovnoměrné a účinné chlazení cirkulujícího vzduchu
 • velký objem 880 litrů pro velký počet lahví
 • přesné nastavení teploty digitálním termostatem
 • ideální chladicí teplota mezi 2 až 8 stupni
 • energeticky úsporné LED osvětlení
 • tvrzené dvojité zasklení dveří

Přednosti

Model
RCGK-W880-2
Stav artiklu
Nový
Napětí
230 V
Objem
880 l
Teplotní rozsah
2 - 8 °C
Výkon
350 W
Jmenovitý proud
3,2 A
Spotřeba energie za 24 hodin
4,8 kWh
Spotřeba proudu za rok
1168 kWh
Chladivo
R134a
Materiál pláště
Ocel, povrch upraven práškově nanášeným lakem
Materiál skla
Dvojité zasklení
Materiál vnitřního prostoru
Bíle lakovaná ocel
Barva
Černá / bílá
Druh dveří
Otočné dveře
Počet polic
8
Rozměry polic
53 x 39,5 cm
Hladina hluku
50 dB
Zámek
Ja
Osvětlení
LED
Digitální termostat
Ano
Klimatizace
Výparník, kondenzátor
Stupeň krytí
I
Rozměry (DxŠxV)
129,2 x 73 x 201,5 cm
Hmotnost
118 kg
Rozměry zásilky (DxŠxV)
138 x 78 x 197 cm
Hmotnost zásilky
133,5 kg

S profesionálními produkty pracuji každý den. V tomto videu jsem produkt důkladně otestoval. Podívejte se, jak tento produkt přesně funguje. Poté se můžete rozhodnout, jaký model bude pro Váš podnik nejlepší. Věřím, že Vám moje videa a tipy pomohou, aby bylo Vaše podnikání ještě úspěšnější.

šéfkuchař vyhlášených restaurací v Sydney a Varšavě. Profesionál a zkušený gastronom.

Je chladnička na nápoje hlasitá?

Ne, s pouze 50 dB je tento přístroj výrazně tišší než srovnatelné modely této velikosti.

Lze v chladničce na nápoje láhve prezentovat i na stojato?

Je to možné, protože každou z osmi polic lze výškově nastavit. Díky tomu se do chladničky na nápoje vejdou stejně dobře menší plechovky i velké láhve.

Jak mohu své nápoje zabezpečit?

Každé z obou dveří jsou zajištěny zámkem, pomocí kterého můžete chladničku v případě potřeby uzamknout a chránit před nepovoleným přístupem. Náhradní klíč je součástí dodávky.

 • Chladnička na nápoje RCGK-W880-2
 • 8 polic
 • Nádoba na vodu
 • 2 klíče
 • Návod k použití

Buďte první, kdo tento produkt ohodnotí.Ohodnotit
Hodnocení jsou zveřejňována po kontrole.

Políčka označená hvězdičkou* jsou povinná.