Pec na pizzu-2 komory-šamotové dno

Číslo položky: EX10010832 / Model: RCPO-3000-2PS-1

Pec na pizzu-2 komory-šamotové dno

Highlights

 • 2 pečící komory
 • Pec na pizzu do pizzerií, rychlých občerstvení, nebo bufetů
 • Vyrobena ze snadno čistitelné nerezové oceli
 • Odděleně nastavitelná horní, střední a spodní teplota
 • 2 kamenná dna pro klasickou italskou chuť (každé 400 x 400 x 15 mm)
 • Průměr pizzy až 40 cm na pečicí komoru
 • Maximální teplota až 350 ° C
 • Časovač do 120 min.

Keyfacts

Pec na pizzu RCPO-3000-2PS 1 od Royal catering je se svým výkonem 3000 wattů skvělá volba, pokud se jedná o pečení dvou pizz současně. Díky kompaktní konstrukci vyrobené z nerezové oceli a nadčasovému designu se snadno přizpůsobí každému prostředí. Pec na pizzu nabízí rovnou 2 pečicí komory na pizzy o průměru až 40 cm a je vhodná na profesionální použití jak v gastronomii, tak v domácnosti.

Vykouzlete zákazníkům ve Vaší pizzerii díky kalsickým i kreativním pizzám úsměv na tváři.   Také rychlá občerstvení, kavárny nebo bufety, které nabízí italské speciality na rychlou spotřebu, mohou z pece na pizzu profitovat. Se dvěma pečícími komorami pece na pizzu RCPO-3000-2PS-1 můžete pizzy připravit více zákazníkům současně.

Díky oběma dnům pece z výběrového šamotu dosáhne pizza nezaměnitelné chuti a zlatavě hnědého zabarvení, díky čemuž se budete cítit jako v pravé italské pizzerii. Dna o rozměrech 400 x 400 mm x 15 také zajišťují optimální rozložení tepla v peci, které je předpokladem pro nezaměnitelnou křupavou kůrku. Pro rychlé občerstvení hostů můžete také snadno připravit zmražené pizzy.

S výkonem 3000 W může pec na pizzu dosáhnout maximální teploty 350 °C. Teplotu lze individuálně regulovat třemi otočnými knoflíky. Na přípravu pizzy zcela dle Vašich přání a požadavků pec disponuje individuálně nastavitelnou horní, střední a spodní teplotou.

Pod regulátory teploty se nachází otočný regulátor na časovač a dva spínače, s nimiž se aktivuje zahřívání trouby a zapne se světlo v zařízení. Abyste pekli pizzu i ve stresových situacích, může být pec zapnuta časovačem, který se po uplynutí nastavené doby automaticky vypne. Celkově s ním lze zvolit dobu pečení od 0 do 120 minut.   Pro nepřetržitý provoz bez ohledu na časovač je zapnut pouze přepínač.

Díky průhlednému oknu a osvětlení můžete sledovat stupeň opečení a v pravý čas pizzu díky žáruvzdorným rukojetím na klapkách vyjmout. Pec na pizzu vyrobená z vysoce kvalitní nerezové oceli se velmi snadno čistí a vypadá bezchybně i po dlouhodobém užívání. Tak čerstvě upečené pizze nestojí nic v cestě.

Model
RCPO-3000-2PS-1
Stav artiklu
Nový
Napětí
230 V
Výkon
3000 W
Materiál
Ušlechtilá ocel
Materiál kamenných desek
Šamot
Maximální průměr pizzy
40 cm
Rozměry kamenných desek
40 x 40 x 1,5 cm
Maximální teplota pečení
350 ° C
Délka kabelu
136 cm (EU zástrčka)
Rozměry (DxŠxV)
59 x 56 x 43 cm
Hmotnost
27 kg
Rozměry zásilky (DxŠxV)
63 x 58,5 x 50 cm
Hmotnost zásilky
32,8 kg

S profesionálními produkty pracuji každý den. V tomto videu jsem produkt důkladně otestoval. Podívejte se, jak tento produkt přesně funguje. Poté se můžete rozhodnout, jaký model bude pro Váš podnik nejlepší. Věřím, že Vám moje videa a tipy pomohou, aby bylo Vaše podnikání ještě úspěšnější.

Michał Orłowski, head chef of prestigious restaurants in Sydney and Warsaw. An experienced and professional restaurateur.

expert review

Michał Orłowski (13.02.2019)

Kompaktní vybavení pro každou restauraci

Pizza je jedním z nejoblíbenějších pokrmů na světě. Vždy stojí za to nabídnout různé varianty. Bohužel, pece na pizzu jsou obvykle poměrně velké a nevejdou do každé restaurace. Nespornou výhodou trub a pecí značky Royal Catering je kombinace efektivity a kompaktních rozměrů. Díky menší velikosti je lze perfektně umístit i do malých kuchyních nebo stánků rychlého občerstvení. Šamotové desky poskytují vynikající retenci a distribuci tepla. Tento produkt doporučuji každému, kdo plánuje zařadit na menu pizzu a podobná jídla.

 • Pec na pizzu RCPO-3000-2PS-1
 • 2 x rukojeť na dveřích
 • Návod k použití