Položka: EX10012071

|

Model: RCKM-22

Odklepávač na kávu - 1 100 ml

Kč 319.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • dostatek prostoru – s objemem 1 100 ml není potřeba obsah nádoby často vyprazdňovat
  • efektivita – včetně otvoru na odklepávaní pro rychlou práci i ve špičkách
  • praktická konstrukce – lehká a kompaktní nádoba
  • odolnost – díky použití vysoce kvalitního plastu (ABS)
  • snadná údržba – snadné vyprázdnění a čištění

POPIS PRODUKTU

Vysoce kvalitní odklepávač na kávu s tlumením nárazů

Odklepávač na kávu RCKM-22 je nepostradatelným vybavením v kavárnách, barech a restauracích, které servírují svým hostům čerstvou kávou z pákových kávovarů. Nádoba umožňuje rychlé a úplné vyprázdnění portafiltru po přípravě espressa, americana nebo cappuccina a dalších horkých specialit.

Vhodný pro každý profesionální provoz: lehký a kompaktní odklepávač na kávu značky Royal Catering

Stejně jako všechny kuchyňské spotřebiče značky Royal Catering, i odklepávací nádoba na kávu se vyznačuje dobře promyšleným designem v kombinaci s vysoce kvalitními materiály a pečlivým zpracováním. Díky svým kompaktním rozměrům si najde místo i v malých kuchyních nebo kávárnách. S hloubkou 115 mm a objemem 1 100 ml je potřeba knock box zřídka vyprázdnit, což zaručuje efektivní práci i ve špičkách. Speciální otvor s tlumením zajišťuje rychlé a kompletní vyprázdnění portafiltru bez vynaložení zbytečné námahy.

Tato nádoba je vyrobena z vysoce kvalitního plastu (ABS) a je zvláště vhodná pro použití v potravinářském průmyslu. Materiál je nejen mimořádně robustní, ale také se snadno čistí díky hladkému povrchu. Jednoduše zlikvidujte použitou kávu s touto odklepávací nádobou ze sortimentu potřeb pro gastronomii značky Royal Catering!

TECHNICKÉ DETAILY