(1) Recenze

Položka: EX10012070

|

Model: RCKM-21

Mlýnek na kávu - manuální - 12 stupňů mletí

Kč 1,699.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • přesnost – dvanáct stupňů mletí pro perfektně připravené kávové speciality od espressa po americano
  • čerstvá chuť – kapacita 25 g je ideální pro jeden nebo dva šálky čerstvých kávových specialit
  • jednoduchá obsluha – dlouhá páka a mlecí kameny z ušlechtilé oceli pro snadné a efektivní použití
  • stylovost – elegantní design a vysoce kvalitní hliníkový plášť
  • dlouhá životnost – díky robustním materiálům a dokonalému zpracování

POPIS PRODUKTU

Elegantní ruční mlýnek na kávu s dvanácti stupni mletí

Profesionální mlýnek na kávu RCKM-21 kombinuje jedinečný design s výkonnými mlecími kameny z ušlechtilé oceli, který lze nastavit ve dvanácti stupních. Ať už preferujete espresso nebo americano, s elegantním ručním mlýnkem na kávu značky Royal Catering získáte perfektně pomletá kávová zrna!

Rozšiřte svou nabídku kávy s ručním hliníkovým mlýnkem na kávu

Ruční mlýnek na kávu je ideálním doplňkem do kaváren, restaurací nebo barů, ale je také ideální pro soukromé použití a přípravu čerstvě uvařených kávových specialit. Díky dvanácti stupňům mletí lze nastavit správný stupeň jemnosti pro každou kávovou specialitu. Kapacita 25 g je ideální pro jeden nebo dva šálky povzbuzujícího nápoje.

Pouzdro vyrobené z odolného a snadno čistitelného hliníku dodává ručnímu mlýnku na kávu atraktivní a vysoce kvalitní vzhled. Mlecí kameny jsou naproti tomu vyrobeny z ušlechtilé oceli, což je materiál, který je díky svým chemickým vlastnostem obzvláště vhodný pro použití s potravinami. Kombinace silných kamenů a dlouhé rukojeti zaručuje velmi snadnou manipulaci bez velké námahy.

Sběrná nádoba na mletou kávu ve spodní části mlýnku zajišťuje, že ji lze používat vždy čistě, aniž by na pracovní ploše byly nepříjemné zbytky kávy. Kávový mlýnek lze pro snadné čištění rozebrat v několika krocích. I zde materiály z ušlechtilé oceli a hliníku přesvědčí svým hladkým a snadno čistitelným povrchem.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

Hodnocení a recenze


5.0

Na základě 1 recenze

01.06.2023

shipping OK Started to use this handy, manual grinder RCKM-21 - very fine and tasty espresso! Even if it needs about 220 tours for 2 espressi. Although I didn't belive it would grind fine enough the beans for classic espresso, as there is so few manual grinders beeing able to satisfy.