Položka: EX10012288

|

Model: RCAK-59

Mixovací tyč - 400 mm - Royal Catering

Kč 1,499.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • efektivní – s celkovou délkou 400 mm
  • profesionální – pro tyčový mixér Royal Catering
  • vysoce kvalitní – díky použití ušlechtilé ocele a preciznímu zpracování
  • rychlé – snadná a bezpečná výměna mixovacích tyčí a snadné čištění
  • dlouhá životnost – díky odolnému materiálu

POPIS PRODUKTU

S 400 mm dlouhou mixovací tyčí rychlé a efektivní drcení a rozmělnění surovin

Ke každému hrnci není třeba pouze správný poklop ale také vhodná mixovací tyč, jejíž délka by měla sahat až po dno hrnce. Royal Catering proto nabízí pro své tyčové mixéry různě dlouhé mixovací tyče pro míchání a přípravu kaše, se kterými můžete rozšířit a zpestřit nabídku pokrmů v rámci Vašeho příštího cateringu nebo bufetu Vašeho hotelu.

Profesionální kuchyňské přístroje značky Royal Catering ze sortimentu potřeb pro gastronomii

Mixovací rameno RCAK-59 má délku 400 mm a disponuje na svém konci ochranou před postříkáním o průměru 82 mm, pod kterou se nacházejí velmi ostré čepele z ušlechtilé oceli. Ochrana před postříkáním zajišťuje čistou práci a cílené rozmělnění všech přísad. S touto mixovací tyčí můžete rychle a čistým způsobem připravit čerstvé smoothie, polévku nebo během chvilky i chutný jahodový desert.

Mixovací tyč je možné šroubovacím uzávěrem snadno připojit ke většině tyčových mixéru Royal Catering nebo ji následně demontovat. Uzávěr Vás přesvědčí vysokou kvalitou zpracování a zajišťuje maximální stabilitu a bezpečnost. Kromě toho lze nástavec z nerezové oceli čistit nezávisle na zařízení.

TECHNICKÉ DETAILY