(3) Recenze

Položka: EX10011497

|

Model: RCWP-12LW

Lis na ovoce ruční - dřevěný koš - 12 l - dřevěné špalíky, lisovací půlkruhy a lisovací rouška

Kč 3,099.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • velký objem – koš o objemu 12 l umožňuje lisovat velké množství ovoce najednou
  • dlouhá životnost– díky odolné konstrukci ze dřeva a železa
  • jednoduchost – výlevka na dně pro čisté odtékání šťávy do sběrné nádoby (není součástí balení)
  • praktický – pro lepší stabilitu lze základní desku přimontovat k podlaze nebo pracovní desce
  • příslušenství – lis na jablka je dodáván se dvěma dřevěnými špalíky, dvěma dřevěnými půlkruhy a lisovacími rouškou

POPIS PRODUKTU

Ruční lis na ovoce pro výrobu vlastních ovocných džusů, moštu a vína

Lis na ovoce RCWP-12LW ze sortimentu gastronomického vybavení výrobce Royal Catering je ideální pro odšťavňování velké množství ovoce bez velkého úsilí. Tento lis na ovoce 12l se ovládá ručně a hodí se pro lisování jablek, vinných hroznů a bobulového i jiného ovoce. Přestože má tento model malou velikost, jeho koš má velký objem, takže jej lze využít jak v profesionální oblasti, tak pro výrobu šťáv a vína v soukromých domácnostech.

Tradiční lis na ovoce s potřebným příslušenstvím

Moštovač má tradiční provedení ze dřeva a železa je obzvláště robustní. Díky konstrukci s centrálním šroubem lze malým úsilím docílit velmi vysokého tlaku, který z ovoce vytlačí veškerou šťávu. Tento lis na víno disponuje košem o objemu 12 l, kterou lze naplnit velkým množstvím ovoce a vše najednou odšťavnit. Tvarované dno má výlevku, která zajišťuje, aby získaná ovocná šťáva bez ztráty odtékala přímo do sběrné nádoby (ta není součástí dodávky).

Sestavení a použití tohoto lisu na ovoce a víno odpovídají tradičnímu způsobu lisování ovoce a obojí je velmi jednoduché. Nejprve vložte dovnitř lisovací roušku a pak ji naplňte ovocem asi po 3 cm pod okraj. Poté položte oba dřevěné lisovací půlkruhy kolem závitové tyče a na ně umístěte dřevěné špalíky. Následně je třeba manuálně zvýšit tlak pomocí páky a z ovoce se vytlačí šťáva. Stabilní trojnožku můžete pro ještě větší stabilitu díky otvorům přišroubovat k pevnému podkladu, poté je možné silně a efektivně zatáhnout pákou a vymáčknout maximální množství šťávy. Protože je tento lis na ovoce ruční, můžete jej používat venku a také na všech místech, kde není napájení nebo je obtížné se k němu dostat.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

Hodnocení a recenze


4.0

Na základě 3 recenzí

01.06.2023

01.06.2023

Ihan mainio puristin pienimuotoiseen kotikäyttöön. Sangollinen marjoja menee kertapuristukseen ja vaikuttaa vahvarakenteiselta. Kunnon puristamiseen (loppuun asti) tein kyllä lisäpalikat, jotta saan hyödynnettyä kiertokangen ominaisuudet. Käytössä vain pehmeiden marjojen (herukat, viiniryläle ja aronia) puristamisessa, eli omenia en ole kokeillut. Helppo käyttää ja pestä/huoltaa. Lopputuotteet maailmanluokan "superdrinksua". Yksi tähti pois lähinnä siksi, että uuden suodatinpussin hankintahinta on kohtuuton 59 € eli puolet puristimen hankintahinnasta. Olen tosin vakuuttunut, että korvaava halvempi ratkaisu löytyy, kun suodatinpussi tulee matkan päähän. Vielä ei ole tarvinnut uusia.

01.06.2023

Très bon produit! Permet de presser les pommes facilement avec un peu de patience. Je n'obtiens pas encore un excellent rendement. Je dois encore affiner ma technique. Il vaut mieux acheter un fouloir avec car couper les pommes en dès ne fonctionne pas très bien. Attention toutefois à bien huiler le pas de vis après chaque utilisation pour éviter la rouille. J'utilise de l'huile de tournesol.