(6) Recenze

Položka: EX10010527

|

Model: RCKS-4

Kráječ na zeleninu - 5 nožů

Kč 5,199.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • Ideální do restaurací, jídelen, bister a cateringu
  • Vhodné na řezání ovoce (jablka, citrony, pomeranče, atd.) a zeleniny (mrkev, brambory, okurky, atd.)
  • Povrch a nože z ušlechtilé oceli; stojan z ocelového plechu
  • Velice dobré přenesení síly prostřednictvím páky
  • Jednoduchá obsluha
  • Včetně 5 vyměnitelných nožů

POPIS PRODUKTU

K rychlé přípravě hranolek, tyčinek ze zeleniny, nebo kousků ovoce patří kráječ na zeleninu RCKS-4 od Royal Catering do kuchyně v každé restauraci, bistru a hotelu. Díky 5 vyměnitelným nožům je kráječ vhodný jak na zeleninu, tak na ovoce a přesvědčí vysoce kvalitním zpracováním a snadnou obsluhou.

Kráječ na zeleninu je kompletně vyroben z ušlechtilé oceli a je namotnovaný na speciální konstrukci z ocelového plechu. Kráječ na zeleninu se obsluhuje manuálně pákovým mechanismem, který díky obzváště dlouhé páce zaručuje vysoký přenos síly a tak dovolí intuitivní a efektivní práci.

Aby bylo dosaženo Vašich individuálních přání, je ke kráječi RCKS-4 přiloženo 5 nožů z ušlechtilé oceli, z nichž jsou tři hranaté a dva kulaté. Hranaté nože mají velikost řezu 12 x 12, 10 x 10 nebo 8 x 8 mm a jsou užitečné zejména při výrobě tyčinek či kostek ze zeleniny, nebo hranolek.

Kulaté nože mají průměr 86 mm, přičemž jeden nakrájí vaše ovoce nebo zeleninu na šest a druhý na osm stejných kusů. Tak snadno vykouzlíte dokonalé plátky jablek a pomerančů na bufetové talíře nebo citrusové plody na ozdobu koktejlů a dezertů. Každý nůž je dodáván s přítlačnou deskou.

Multifunkční kráječ přesvědčí rozsáhlou funkčností a precizním zpracováním a garantuje bezchybný provoz. Díky kompaktní a stabilní konstrukci se dá zařízení snadno transportovat a je tak mobilní a rychle připraveno k použití.

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnocení a recenze


5.0

Na základě 6 recenzí

01.06.2023

Alles gut geklappt. Super!

01.06.2023

Fonctionne à la perfection et livraison rapide et dans les délais

01.06.2023

efficace mais les vis pour changer de lame et de support ne sont pas pratique et mal positionner des utilisteurs aurait du donner leurs avis

01.06.2023

Nem olyan régóta használjuk a családban. Egyelőre meg vagyunk vele elégedve. Kicsit lehetne könnyebb a pengék cseréje, így össze kell hangolni a munkát, hogy egyszerre egyféle zöldséget daraboljunk. A mérete elég nagy, így a tárolása általában fekve történik. Jól teszi a dolgát, nem bántam meg, hogy megvettem a borsos ára ellenére sem.

01.06.2023

01.06.2023

Perfecta