Kráječ na ovoce - 9 cm

Číslo položky: EX10010261 / Model: RCOT-8

Kráječ na ovoce - 9 cm

  • Číslo položky: EX10010261
  • Model: RCOT-8
  • V sortimentu od roku: 2008
 
 
 
2325,00 Kč

ceny včetně DPH plus poštovné

K odeslání ihned, dodací lhůta 3–5 pracovních dnů

Kráječ ovoce Royal Catering RCOT-8 je profesionální pomocník v kuchyni. Je ideální pro krájení ovoce na stejné kousky ve tvaru půlměsíců. Zařízení může být také použito na krájení vhodné zeleniny.

Díky široké oblasti použití je zařízení používáno v různých restauracích, malých gastroprovozech, kavárnách, zmrzlinárnách, barech, cateringových společnostech a mnoha jiných místech. Kráječ umožňuje rychle nakrájet např. citrusové ovoce k dekoraci koktejlů nebo do zeleninových a ovocných salátů, apod.

Nabízený model je vyroben z kvalitní nerezové oceli, díky čemuž se vyznačuje pevností a odolností proti mechanickému poškození. Kromě toho tento materiál usnadňuje udržení zařízení v čistotě. Na odstranění zbytků potravinářských výrobků stačí tekoucí voda.

Ovládání kráječe je velmi jednoduché a intuitivní. Do místa s noži umístěte ovoce nebo zeleninu, a poté jednou rukou stlačtě horní část lisu.

Ostré nože z nerezové oceli umožňují získat osm stejných kousků. Krájené výrobky mohou mít v nejširším místě průměr až 9 cm. Použití oceli zvyšuje také odolnost proti škodlivým účinkům vody a zeleninových či ovocných šťáv. Síta jsou připevněna k rukojeti pomocí dvou šroubů. Jejich čištění je snadné, protože je stačí odšroubovat a vypláchnout.

Pro komfort a bezpečnost použití je zařízení vybaveno gumovými tlumiči chránícími horní část lisu před příliš silným nárazem ve spodním prvku. Kromě toho je zařízení vybaveno 4 nohami s gumovými protiskluzovými prvky, které brání skluzu a stabilizují kráječ během používání.

Vertikální konstrukce usnadňuje krájení a šetří prostor. Díky použití odolných materiálů a jednoduchému ovládání může být zařízení používáno používáno dlouhá léta.

FUNKCE

Highlights

  • Ostré nože umožňující krájení ovoce a zeleniny na stejné kousky
  • Součásti vyrobené z nerezové oceli zajišťující dlouhou životnost a odolnost
  • Odnímatelná síta usnadňující čištění
  • Solidní nohy s gumovými prvky zajišťující stabilitu kráječe během používání

Přednosti

TECHNICKÁ SPECIFIKACE
Model
RCOT-8
Stav zboží
Nový
Materiál
Nerezová ocel
Průměr řezacího prvku
9 cm
Rozměry (DXŠXV)
20 x 20 x 48 cm
Váha
1,7 kg
Rozměry balení (DxŠxV)
22 x 22 x 51 cm
Váha balení
2,5 kg

S profesionálními produkty pracuji každý den. V tomto videu jsem produkt důkladně otestoval. Podívejte se, jak tento produkt přesně funguje. Poté se můžete rozhodnout, jaký model bude pro Váš podnik nejlepší. Věřím, že Vám moje videa a tipy pomohou, aby bylo Vaše podnikání ještě úspěšnější.

šéfkuchař vyhlášených restaurací v Sydney a Varšavě. Profesionál a zkušený gastronom.

Buďte první, kdo tento produkt ohodnotí.Ohodnotit
Hodnocení jsou zveřejňována po kontrole.

Políčka označená hvězdičkou* jsou povinná.