Nový

Položka: EX10012998

|

Model: RC_WMS_15

Kornoutovač - 100–120 vaflí za hodinu - 47 x 112 mm - Royal Catering

Kč 35,990.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • efektivita – pomocí 2400 W vyrábí až 100–120 vaflí za hodinu
  • profesionalita – vyrábí kornouty o průměru 47 x 112 mm pro vaše zmrzlinové speciality
  • rychlost – je možné vyrobit 4 vafle na jeden zátah
  • jednoduchá obsluha – snadné ovládání a čištění díky materiálům se snadnou údržbou
  • dlouhá životnost – profesionální zařízení vyrobeno z odolných materiálů, jako je ušlechtilá ocel, litina, ocel a hliník

POPIS PRODUKTU

Čerstvé vafle se zmrzlinou díky kornoutovači od společnosti Royal Catering

Jste pyšní na své tradiční nebo nápadité zmrzlinové výtvory? Pak byste měli jejich jedinečnou chuť podtrhnout čerstvě upečenými vaflemi! Vaši zákazníci budou nadšeni a vy se svými křupavými zmrzlinovými kornouty odlišíte od konkurence. Místo pečení každé vafle zvlášť a ručního válení se spolehněte na vaflovač na zmrzlinové vafle od společnosti Royal Catering, který byl vyvinut speciálně pro oblast gastronomie a cukrárny.

Výkonný stroj na kornouty pro 100–120 vaflí za hodinu

Díky výkonu 2400 W vytvoříte až 100–120 vaflí za hodinu. V závislosti na tom, jak křupavé vafle chcete mít, trvá pečení vaflových kornoutů pouze 1 až 2 minuty. Vafle na zmrzlinu vyráběné v klasickém tvaru mají velikost 47 x 112 mm. Používání, čištění a údržba stroje na výrobu vaflí jsou nekomplikované a intuitivní. Dodávaná odměrka usnadňuje přípravu dokonale tvarovaných kornoutů na zmrzlinu.

Kornoutovač zaujme svou robustní a spolehlivou profesionální kvalitou. Je vyroben z trvanlivých a odolných materiálů, jako je ušlechtilá ocel, litina, ocel a hliník, a vy i vaši zákazníci si tak budete moci užívat čerstvých kornoutů na zmrzlinu po mnoho let.

TECHNICKÉ DETAILY