(1) Recenze

Položka: EX10012038

|

Model: RC-EG54

Elektrická grilovací deska - 55 cm - Royal Catering - hladký povrch - 3000 W

Kč 4,899.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • všestranná – hladká grilovací deska vhodná pro nejrůznější jídla jako hamburgery, klobásy, steaky atd.
  • prostorná – velká grilovací plocha 550 x 350 mm 
  • čistá – ochrana proti stříkání, odkapávací miska a snadno udržovatelné materiály jako ušlechtilá ocel
  • výkonná – topný prvek o výkonu 3000 W, který lze ovládat v rozmezí 0–300 °C
  • robustní – stabilní plášť z ušlechtilé oceli a 10 mm silná grilovací deska ze železa

POPIS PRODUKTU

Čistý zážitek z grilování na elektrické grilovací desce pro všechny grilované speciality

Elektrická grilovací deska RC-EG54 značky Royal Catering je profesionální kuchyňské zařízení, které bylo koncipováno pro použití v hotelových restauracích, kavárnách, fast foodech, cateringových podnicích, ale i pro soukromé účely. Gastro gril lze díky velké grilovací desce flexibilně použitelný, taky na něm můžete připravovat vše od hamburgerů přes zeleninu až po steaky z krkovičky.

z potřeb pro gastronomii značky Royal Catering

Elektrická grilovací deska má šířku 55 cm a je vybavena na bocích a vzadu krytem proti stříkání. Ty chrání grilované jídlo před větrem a tepelnými ztrátami a brání také tomu, aby vaše jídlo spadlo na zem nebo aby odstřiky tuku znečistily váš interiér. Gastro gril je vyroben z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli, a je proto chráněn proti korozi a snadno se čistí.

10 mm silná grilovací deska tohoto opékače je vyrobena ze železa a rychle dokonale přenáší teplo z topného prvku na vaše jídla. Masivní deska má rozměry 550 x 350 mm a je mimořádně hygienická díky svému hladkému povrchu. Použití vysoce kvalitních materiálů zabraňuje deformacím gastro grilu v důsledku tepla.

Zabudovaný plně automatický termostat zajišťuje plynulý přenos vámi nastavené teploty na grilované jídlo. Díky topnému prvku, který pracuje s výkonem 550 x 350, dosahuje grilovací deska velmi rychle své provozní teploty 0–300 °C, takže nebudete mrhat svůj čas čekáním. Stavové kontrolky signalizují proces ohřevu, aby bylo možné dosáhnout optimálních výsledků grilování.

Elektrická grilovací deska RC-EG54 má vyjímatelnou zásuvku na zachytávání tuku, do které vtéká odtokovým zařízením přebytečný tuk na smažení. Záchytnou misku lze snadno vyjmout a vyčistit v myčce. Stabilitu zařízení zajišťují protiskluzové gumové nožičky, které nepoškrábou vaši pracovní plochu.

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnocení a recenze


5.0

Na základě 1 recenze

01.06.2023

Kom fort og har brukt den flere ganger.