Položka: EX10012013

|

Model: RCPSF 13ETH

Elektrická fritéza - 13 l - 3 000 W - vypouštěcí kohout - studená zóna

Kč 6,599.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • účinné – velká kapacita 13 l a výkon 3 000 W ideální na větší množství fritovaných pokrmů
  • mnohostranný – teplotní rozsah mezi 60 - 200 °C se snadno reguluje termostatem a je ideální pro různé druhy potravin, jako jsou například ryby a hranolky
  • praktický – studená zóna chrání klesající části před spálením, dlouhou dobu udržuje přirozenou chuť oleje a pomáhá tak snižovat náklady
  • odolné  - díky použití ušlechtilé ocele a odolné konstrukci
  • hygienické – vypouštěcí kohout umožňuje jednoduché a čisté vypouštění oleje

POPIS PRODUKTU

Vysoce funkční profesionální elektrická fritéza z ušlechtilé ocele

S touto elektrickou fritézou RCPSF 13ETH od společnosti 10057 jste vždy skvěle vybaveni. Díky kapacitě nádržky 13 l a výkonu 3 000 W je toto zařízení ideálním pomocníkem pro profesionální použití v restauracích, stáních či v mobilních občerstveních. Royal Catering, specializovaný online prodejce pro oblast gastronomie a kuchyňského nádobí, nabízí rovněž v oblasti fritéz propracovanou funkčnost, jednoduchou obsluhu a servis, jakož i praktický design. 

Ještě více rychle připravených hranolků s fritézou od společnosti Royal Catering

Tato fritéza do gastro provozů je vybavena nádržkou s obsahem 13 l. Můžete tak snadno a rychle připravit najednou i větší množství hranolků, kuřecích křídel, cibulových kroužků či krevet. Díky nastavitelnému teplotnímu rozmezí 60 - 200 °C je možné do křupava a na čas připravit téměř libovolné druhy pokrmů, a to jak čerstvých, tak i hluboce zmrazených. Viditelně umístěné kontrolky ukazují, kdy se zařízení ohřeje nebo kdy má olej optimální teplotu. 

S výkonem 3 000 W dosáhnete u oleje ve studené zóně velice rychle požadované teploty a můžete během krátkého času perfektním způsobem a rovnoměrně připravit i velké množství potravin. Integrovaná studená zóna zajišťuje rychlý ohřev a také se postará o to, aby se klesající zbytky fritovaných potravin nepřipálily. Olej zůstává déle čerstvý a pokrmy jsou chráněny před acrylamidem. Závěs pro fritovací koš o velikosti 250 x 250 x 120 mm je standardní výbavou, která i u tohoto modelu zajišťuje bezproblémové odkapávání oleje a v případě potřeby i ochlazení pokrmů. Koš je dále vybaven ochranným držákem, který vás chrání během fritování před popálením. Kromě toho čtyři gumové nožky zajišťují bezpečné ustavení zařízení a ochranu podlahy kuchyně před poškrabáním. 

Tato elektrická fritéza je vyrobena z ušlechtilé ocele. Vysoce jakostní materiál je maximálně odolný vůči korozi a má tak i velice dlouhou životnost. Z hlediska svých hygienických a chuťově neutrálních vlastností se hodí velice dobře také ke zpracování potravin. Hladký povrch výrobku se také velmi snadno čistí. Další výhodou je odtokový kohout, kterým je možné použitý olej rychle a šetrným způsobem vypouštět. Dodaný kryt dále chrání zařízení pokud není v provozu před špínou a znečištěním. 

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY