Trustpilot
Slevy
Žádné recenze Ohodnoťte tento produkt jako první

Dávkovač na omáčky - 2 čerpadla - 2 x 2 l

2 299,00 Kč 2 499,00 Kč
Cena je uvedena včetně 21 % DPH.

Položka: EX10011449

|

Model: RCDI-4L

Záruka nejnižší ceny
Cena je uvedena včetně 21 % DPH.

Připraveno k odeslání!

Doručení přibližně čtvrtek 25. července
Ks
Sleva
Za položku
1+
0%
2 299,00 Kč
3+
5%
2 184,05 Kč
5+
10%
2 069,10 Kč
10+
15%
1 954,15 Kč
Klíčové vlastnosti
  • univerzální použití – ideální pro různé omáčky, jako je sójová omáčka, ocet, kečup a salátový dresink, které lze díky dvěma samostatným nádobám nabízet současně
  • jednoduchost – výdej obsahu pomocí čerpadel, ideální pro samoobslužné použití
  • přesnost – ideální množství omáčky stlačením čerpadla
  • hygiena – pouzdro z ušlechtilé oceli a vnitřní nádoby z polypropylenu se snadno čistí
  • dlouhá životnost – odolné materiály a robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost
Bezpečné platební metody
Podrobnosti o doručení
Vrácení zboží a záruka

POPIS PRODUKTU

Univerzální dávkovač se dvěma nádobami a dávkovacími čerpadly

Dávkovač na omáčky ze sortimetnu potřeb pro rychlá občerstvení značky Royal Catering lze použít různými způsoby:  Umožňuje rychlé a čisté porcování sójové omáčky, octa, kečupu a salátového dresinku nebo jiných řídkých homogenních omáček. Tento elegantní dávkovač omáček je vyroben z ušlechtilé oceli a jeho obsluha je velmi jednoduchá, díky čemuž se ideálně hodí pro samoobslužné použití v jídelnách, kantýnách, velkokuchyních, snack barech i různých prodejnách a stáncích rychlého občerstvení.

Dávkovač kečupu a hořčice s čerpadly v nerezovém provedení pro perfektní dávkování

Dávkovač omáček v elegantním nerezovém provedení byl speciálně navržen pro oblast profesionální gastronomie. Je robustní, hygienický a zaručuje bezproblémové dávkování nejrůznějších omáček po mnoho let. Pro různorodou nabídku omáček disponuje dávkovač dvěma samostatnými vnitřními nádobami, které jsou vyrobeny z hygienického a odolného polypropylenu. Každá z nádob má velký objem 2 l, takže obsah není třeba doplňovat často, avšak v pravidelných intervalech.
Výdej omáčky probíhá čistě a přesně tlakem čerpadla, proto se tento dávkovač na kečup skvěle hodí pro samoobslužné použití. Zákazníci si tak sami mohou vybrat a dát si dle libosti k hranolkům nebo na párek v rohlíku porci kečupu, tatarky nebo hořčice.
Hladkou ušlechtilou ocel lze snadno čistit navlhčeným hadříkem. Díky neporéznímu povrchu je tento materiál extrémně hygienický a obzvláště odolný vůči rzi. Konstrukce z ušlechtilé oceli dává dojem dokonalé čistoty a hygieny dokonce i po výdeji mnoha porcí. Samotné vnitřní nádoby na omáčky lze v případě potřeby vyjmout a snadno umýt.

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnocení a recenze


Seřadit :

U nás jste

ve správných rukou!

Díky bohatým odborným znalostem a s cílem nabízet prvotřídní kvalitu za bezkonkurenční ceny vyvíjíme vlastní silné značky s udržitelným designem "Made in Germany". Dosud jsme si získali důvěru více než 1 000 000 spokojených zákazníků a neustále vyvíjíme nové metody, abychom ještě více vyhověli vašim individuálním přáním a požadavkům.

Ověřeno odborníky po celém světě
více než 16 let
zkušeností v oblasti e-commerce
4.3
hodnocení obchodu na TrustPilot
3 MILIONY
osob si zakoupilo naše produkty