Položka: EX10011449

|

Model: RCDI-4L

Dávkovač na omáčky - 2 čerpadla - 2 x 2 l

Kč 3,099.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • univerzální použití – ideální pro různé omáčky, jako např. hořčici nebo kečup, které lze díky dvěma samostatným nádobám nabízet současně
  • jednoduchost – výdej obsahu pomocí čerpadel, ideální pro samoobslužné použití
  • přesnost – ideální množství omáčky stlačením čerpadla
  • hygiena – pouzdro z ušlechtilé oceli a vnitřní nádoby z polypropylenu se snadno čistí
  • dlouhá životnost – odolné materiály a robustní konstrukce zajišťují dlouhou životnost

POPIS PRODUKTU

Univerzální dávkovač se dvěma nádobami a dávkovacími čerpadly

Dávkovač na omáčky RCDI-4L ze sortimentu gastronomického vybavení výrobce Royal Catering má univerzální použití. Umožňuje rychlé a čisté dávkování kečupu, majonézy, tatarské omáčky, hořčice či jiných omáček a dipů. Tento elegantní dávkovač omáček je vyroben z ušlechtilé oceli a jeho obsluha je velmi jednoduchá, díky čemuž se ideálně hodí pro samoobslužné použití v jídelnách, kantýnách, velkokuchyních, snack barech i různých prodejnách a stáncích rychlého občerstvení.

Dávkovač kečupu a hořčice s čerpadly v nerezovém provedení pro perfektní dávkování

Dávkovač omáček v elegantním nerezovém provedení byl speciálně navržen pro oblast profesionální gastronomie. Je robustní, hygienický a zaručuje bezproblémové dávkování nejrůznějších omáček po mnoho let. Pro různorodou nabídku omáček disponuje dávkovač dvěma samostatnými vnitřními nádobami, které jsou vyrobeny z hygienického a odolného polypropylenu. Každá z nádob má velký objem 2 l, takže obsah není třeba doplňovat často, avšak v pravidelných intervalech.

Výdej omáčky probíhá čistě a přesně tlakem čerpadla, proto se tento dávkovač na kečup skvěle hodí pro samoobslužné použití. Zákazníci si tak sami mohou vybrat a dát si dle libosti k hranolkům nebo na párek v rohlíku porci kečupu, tatarky nebo hořčice.

Hladkou ušlechtilou ocel lze snadno čistit navlhčeným hadříkem. Díky neporéznímu povrchu je tento materiál extrémně hygienický a obzvláště odolný vůči rzi. Konstrukce z ušlechtilé oceli dává dojem dokonalé čistoty a hygieny dokonce i po výdeji mnoha porcí. Samotné vnitřní nádoby na omáčky lze v případě potřeby vyjmout a snadno umýt.

TECHNICKÉ DETAILY