Nový

Položka: EX10040631

|

Model: PHY-PC-01

Křeslo pro péči o nohy - s opěrkou nohou a lázní pro nohy

Kč 9,999.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • stabilní - robustní ocelová konstrukce s maximální nosností 200 kg
  • nastavitelná výška sedadla, opěradla a opěrky nohou a možnost otáčení o 360°.
  • Snadno se čistí - díky povrchu ze syntetické kůže z polyvinylchloridu (PVC), který je odolný vůči vodě a oleji, se rychle a důkladně čistí.
  • tichý provoz – hydraulický zvedací mechanismus pracuje tiše a spolehlivě
  • elegantní - celobílé křeslo obohatí každý kosmetický salon

POPIS PRODUKTU

Vždy dokonale nastavené křeslo pro péči o nohy s opěrkou nohou a umyvadlem na mytí nohou

Nastavitelné křeslo pro péči o nohy od společnosti physa slibuje vašim klientům příjemné ošetření a vám šetrný způsob práce. Kosmetické křeslo s opěrkou nohou a umyvadlem na mytí nohou je určeno především pro aplikace, jako je pedikúra, ale je vhodné i pro další kosmetické procedury vsedě. Díky svému nadčasovému designu a kvalitnímu zpracování se křeslo pro péči o nohy ideálně hodí nejen do vybavení salonů podiatrických ordinací, ale také do kosmetických ústavů nebo wellness podniků.

Možnosti nastavení pro pohodlí zákazníků a ergonomickou práci

Pro dokonalou polohu požadovaného ošetření nastavte pedikérské křeslo individuálně podle svých hostů. Pomocí páčky můžete snadno hydraulicky nastavit výšku sedadla v rozmezí mm nebo nastavit opěradlo pro větší pohodlí. Kromě toho lze opěrku nohou a židli otáčet o 360°. Díky všestranným možnostem nastavení vždy dosáhnete optimální polohy mezi sedadlem a opěrkou nohou pro pedikúru.

Díky své robustní ocelové konstrukci snese křeslo pro péči o nohy bez problémů zatížení až 200 kg. Díky mimořádně velkému sedáku a měkkému polštáři je podiatrické křeslo velmi pohodlné i pro vysoké klienty. Navíc čalounění z tvarově stálé pěny o tloušťce 8 cm zajišťuje vysokou úroveň pohodlí při sezení a ležení i po mnoha ošetřeních.

Potah pedikérského stolku je vyroben z vysoce kvalitní imitace kůže, která umožňuje rychlé a spolehlivé čištění. Vysoké hygienické standardy tak lze zavést a uplatňovat bez velkého úsilí. Díky volbě robustního, olejivzdorného a voděodolného povrchového materialu polyvinylchloridu (PVC) si židle pro péči o nohy zachovává svůj bezvadný a profesionální vzhled po mnoho let a po mnoha čištěních. Dlouhou životnost zajišťuje také podstavec a opěrka nohou z oceli a umyvadlo z odolného plastu. 

TECHNICKÉ DETAILY