Položka: EX18000393

|

Model: PHYSA BERGAMO BLACK SET-1

Kosmetické lehátko + sedlový taburet

Kč 30,990.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • stabilní konstrukce – maximální nosnost lehátka 200 kg a taburetu 150 kg
  • nastavitelné – možnost nastavení opěradla, výšky a opěrek nohou
  • povrchový materiál z polyuretanu je voděodolný a olejuodolný, a lze jej proto rychle a důkladně čistit
  • vysoká flexibilita lehátka – nastavitelné podnožky a opěrka hlavy s odnímatelným polštářkem
  • praktické – držák role papíru na zadní straně lehátka

POPIS PRODUKTU

Na ergonomicky tvarovaných lehátkách značky physa se zákazníkům leží pohodlně

Kosmetické lehátko PHYSA BERGAMO BLACK nabízí pro efektivní práci v salonu krásy komfort, speciální funkce a různé možnosti nastavení. Například plocha k sezení je otočná o 360° a lze ji výškově nastavit. Především má však lehátko širokou škálu možností použití: lze jej používat nejen jako kosmetické lehátko, ale také jako masážní lehátko ve stylingových, tetovacích a piercingových studiích i lázeňských a wellness centrech. Lehátko má navíc na zadní straně držák na role s papírem. Kromě něj tato sada obsahuje sedlový taburet PHYSA FRANKFURT BLACK, který poskytuje vysoký stupeň mobility i ve stísněném prostoru, jeho provedení je vysoce kvalitní a má nosnost 150 kg. Doplňte si vybavení svého salonu o toto vysoce kvalitní kosmetické lehátko a taburet značky physa.

Velký komfort a efektivní funkce

Kosmetické lehátko disponuje mnoha funkcemi. Nastavte si dle potřeby výšku lehátka, opěradlo i opěrku nohou. Kromě toho má kosmetické lehátko odnímatelné područky a opěrku hlavy s odnímatelným polštářkem. Pod polštářkem se nachází otvor na obličej, což je praktické při masážích.

Masážní stůl má nosnost 200 kg a je vyroben ze sklolaminátu. Díky pevnému materiálu – polyuretanu, který je odolný vůči vodě a olejům, si kosmetické lehátko i po četném čištění drží dokonalý a profesionální vzhled.

Ergonomickým tvarem sedla k uvolněnému svalstvu

Ergonomický tvar sedla sedlového taburetu PHYSA FRANKFURT BLACK zajišťuje při sezení zdravější polohu, uvolňuje svaly a odlehčuje páteři. Poskytuje vysoký stupeň mobility i ve stísněném prostoru.

Sedlový taburet je vybaven křížovou podnoží, která disponuje pěti kolečky otočnými o 360°. Kromě toho lze u této stoličky snadno a rychle nastavit výšku mezi 55,5 až 69,5 cm.

Pěnová výplň je potažena jemným polyuretanem. Tento materiál se snadno čistí a celkově se snadno udržuje, neboť je odolný vůči kapalinám i prachu.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY