Nový

Položka: EX10040635

|

Model: PHY-SF-03

Kosmetická skříňka - 80 x 32 x 40 cm - zásuvky: 2

Kč 3,499.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • pořádek – 2 zásuvky na pomůcky a kosmetiku
  • prostor – spousta úložného prostoru a 2 odkladací plochy
  • styl – elegantní vzhled díky pozlacenému rámu z ušlechtilé oceli a bílému obložení
  • stabilita – volně stojící robustní konstrukce si všude najde své místo
  • snadná obsluha – povrchy z MDF se snadno čistí

POPIS PRODUKTU

Více místa díky kompaktní kosmetické skříňce

Máte mnoho vybavení a spoustu kosmetiky, se kterými chcete udělat něco dobrého pro své zákazníky. Protože víte, že ne všichni zákazníci jsou stejní. Abyste nemuseli dlouho hledat to správné náčiní, mějte je uložené ve skříňce na kosmetiku značky physa. Do salonu vnese úhledný vzhled a vše, co potřebujete, bude na svém místě.

Stylová kosmetická skříňka vnese do vašeho salonu pořádek

Umístěte volně stojící kosmetickou skříňku tam, kde ji potřebujete. S rozměry 80 x 32 x 40 cm nabízí kompaktní úložný prostor, který nenápadně zapadne do vašeho salonu. Odolná konstrukce z ušlechtilé oceli je mimořádně stabilní a osvědčí se i v náročných situacích. Obě zásuvky se otevírají v opačných směrech, takže jsou pomůcky přístupné z obou stran. Na 2 poličky lze umístit náčiní a kosmetiku, aby byly v případě potřeby na dosah. Tímto způsobem bude vaše práce vždy plynout.

Obložení i zásuvky jsou vyrobeny z odolných MDF desek, jejichž hladký povrch lze snadno očistit. Pozlacený rám z ušlechtilé oceli je také nenáročný na údržbu a vaší kosmetické skříňce dodává jedinečný vzhled.

TECHNICKÉ DETAILY