Položka: EX10061117

|

Model: MSW-BPCT-21.2

Stlačovák brzdových pístů - 21dílná sada

Kč 719.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • praktický – vhodný pro vracení brzdových pístů
  • flexibilní – tlačný šroub s pravotočivým a levotočivým závitem
  • univerzální – různé adaptéry pro téměř všechny běžné osobní automobily
  • praktický – kufřík vč. rukojeti pro přepravu a uskladnění
  • dlouhá životnost – díky vysoce kvalitnímu zpracování a robustní oceli

POPIS PRODUKTU

Univerzální stlačovák brzdových pístů pro všechny běžné modely

Stlačovák brzdových pístů MSW-BPCT-21 je profesionální sada nářadí k opravě brzdových pístů různých značek automobilů. Přitom lze pomocí této sady opravovat jak přední, tak i zadní brzdy kol. Dva tlačné šrouby a různé adaptéry umožňují snadnou práci s bezpočtem modelů brzd. Toto autonářadí je vhodné jak pro profesionální dílny, tak pro nadšené kutily.

Jednoduché a bezpečné vracení tuhých pístů pomocí stlačováku brzdových pístů

Nástroj na stlačování brzdových třmenů vám nabízí celou řadu různých adaptérů, které lze díky různým tvarům a velikostem použít pro všechny běžné modely brzd. V sadě naleznete 19 adaptérů, označených písmeny a čísly, která vám usnadní nalézt bez obtíží vhodný nástavec pro hledané vozidlo.

T-rukojeti obou tlačných šroubů zajišťují během používání silný a spolehlivý spoj s jednotlivými adaptéry. Sada nářadí obsahuje jak pravotočivé, tak levotočivé tlačné šrouby, které můžete použít podle oblasti a způsobu vlastní práce. Oba tlačné šrouby tohoto nástroje na stlačování brzdových třmenů jsou přitom vybaveny praktickou T-rukojetí, prostřednictvím které je vznikající síla přenášena na brzdové písty – příslušný píst lze stlačit bez námahy a s vynaložením jen malé síly.

Veškeré nástrojové prvky této sady stlačováku brzdových pístů byly vyrobeny z oceli, a hodí se proto ideálně pro práce na brzdách vozidel, vyžadující vynaložení velkého tlaku. Materiál je extrémně robustní i odolný a má pouze malou vrubovou citlivost. Jednotlivé díly nářadí tak zůstávají trvale intaktní a zaručují dlouhou životnost a trvanlivost.

Kompletní sada nářadí je dodávána v praktickém plastovém kufříku, ve kterém nalezne každý díl nářadí své vlastní vybrání, a lze jej proto optimálně uložit. Díky ergonomicky tvarované rukojeti můžete kufřík pohodlně přenášet.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY