Nový

Položka: EX10062435

|

Model: S-POWER KIT60

Solární taška - skládací - 60 W - 2 porty USB

Kč 3,999.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • všestranné využití – slouží jako nouzový zdroj energie pro kempování, elektroniku pro dům a zahradu nebo pro auta a lodě
  • účinnost – monokrystalické solární články pracují s účinností 22 %
  • kompatibilita – kompatibilní s většinou měničů a díky dvěma portům USB ideální pro malá koncová zařízení
  • kompaktní rozměry – panel je skládací a proto se snadno přenáší a skladuje
  • dlouhá životnost – vyrobeno z kvalitních materiálů odolných proti povětrnostním vlivům

POPIS PRODUKTU

Žádný proud? Se solární taškou s 22 % to není problém.

Rádi stanujete? Pak pomocí solární tašky od společnosti MSW napájejte své auto, karavan a elektrické spotřebiče. S přenosným solárním panelem můžete spolehlivě nabíjet baterie a mít vždy po ruce nouzový zdroj energie. Panel je vhodný pro zavlažovací systémy, vozidla, lodě, kempování a turistiku i pro elektroniku v domácnosti a na zahradě. Dá se složit na polovinu, což usnadňuje jeho skladování a přepravu.

Ideální pro rekreační domy, karavany, balkóny nebo kempování - váš skládací solární panel značky MSW

Skládací solární modul odolá větru i povětrnostním vlivům a bude vás provázet po mnoho let. Je kompatibilní s většinou měničů a má 2 porty USB a napájecí kabel o délce 1.5 m. Díky tomu můžete na cestách bez námahy napájet powerbanky, chytré telefony, tablety a mnoho dalších elektrických zařízení. Rozložením 2 panelů zvětšíte absorpční plochu pro výkon až 60 W.

Společnost MSW klade zvláštní důraz na kvalitní zpracování a vysoce kvalitní materiály, jako jsou ETFE a nepromokavá polyesterová tkanina. Použité monokrystalické solární články mají nejvyšší rychlost přeměny elektrické energie a spolehlivě fungují i při slabém slunečním svitu. Přitom jsou také velmi odolné. Přenosný solární panel pracuje s účinností 22 %. Díky ultrarychlému nabíjení jsou baterie nabité a připravené k použití během krátké doby.

TECHNICKÉ DETAILY