(2) Recenze

Položka: EX10060354

|

Model: MSW-PUMP CLEAN 100

Pumpa na čištění odpadů - 100 mm vnitřní průměr

Kč 2,899.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • Ruční pumpa na čištění odpadů pro instalatéry a čističe potrubí
  • Rychlé a snadné odstranění překážek v potrubí, WC, umyvadlech, dřezech, vanách a podlahových vpustích.
  • Vhodné na vytvoření tlaku a vysátí
  • Ergonomické, stabilní a ve všech směrech nastavitelné úchyty na optimální přilnavost a přenos síly
  • Snadná manipulace díky optimálnímu přizpůsobení se pracovnímu procesu / Vnitřní průměr: 100 mm
  • Odstranění blokád bez použití nebezpečných chemických látek / Včetně krátkého gumového adaptéru na umyvadla a vany, dlouhého adaptéru na toalety a širokého adapréru.

POPIS PRODUKTU

Blokády nebo nečistoty jsou nejen velmi nepříjemné, ale často mají také finanční důsledky. S pumpou na čištění odpadů  MSW-PUMP CLEAN 100 od MSW odstraníte rychle a spolehlivě a bez použití drahých a ekologicky škodlivých chemikálií blokády ve dřezech, umyvadlech, vanách a toaletách. Manuální pupmy na čištění odpadů pracují s tlakem vody a dosáhnout tak zřetelně větší síly sání a tlaku než běžné zvony a další čisticí metody, které pracují se vzduchem. Tak se dají efektivně odstranit i nejodolněji ucpaná místa. Díky dodaným gumovým adaptérům s rozdílnou délkou a šířkou je pumpa vhodná do různých oblastí využití v domácnostech, restauracích, nebo kantýnách.

Ucpaná místa budou tlakem vody efektivně uvolněna. Aby moha být trubka zaplněna vodou a následně šlo pohybovat v protisměru, musí být zataženo za horní úchyt pupmy. Výsledný tlak vody, který tak vzniká, odstraní i odolně ucpaná místa v odtocích a rourách.

Pumpa na čištění odpadů MSW-PUMP CELAN 100 je kompaktně zpracovaná a vybavená stabilními ergonomickými rukojeťmi. Díky nastavitelnosti rukojetí ve všech směrech je možné přesné přizpůsobení jednotlivým úlohám čištění a ještě k tomu se nabízí optimální přenos síly.

Díky dodanému adaptéru se dá pumpa použít v různých oblastech. Na těžko dostupné odtoky, jako jsou např. toalety, se hodí dlouhý, nebo široký adaptér, aby byl k dispozici dostatek volného pracovního prostoru. Krátký adaptér dosahuje optimálních výsledků u umyvadel, dřezů, van, nebo podlahových vpustí. Gumové manžety se dají lehce a rychle vyměnit a následně snadno vyčistit.

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnocení a recenze


5.0

Na základě 2 recenzí

01.06.2023

Toilette tettet seg prøvde forskjellige løsninger - fungerte fikk låne pumpe av en rørlegger. Den fungerte fint. Fant den samme på nettet, kjøpte den med en gang.

01.06.2023

Das Produkt erfüllt die Ansprüche > sehr wirkungsvoll. Rasche Lieferung.