(5) Recenze

Položka: EX10061376

|

Model: MSW-WWB 200

Pracovní stůl - se zásuvkou - 230 kg

Kč 3,299.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • pořádek – nástroje a součástky, jako jsou šrouby nebo vrtáky, vždy připravené k použití na perforované stěně a v zásuvce
  • stabilita – robustní konstrukce z konstrukční oceli a MDF desek
  • prostor – velká pracovní plocha o rozměrech 119 x 59 cm a pohodlná pracovní výška 90 cm
  • nosnost – vhodný také pro těžké předměty a nástroje s celkovou nosností 230 kg
  • variabilita – odkládací prostor, pracovní plocha a police nad perforovanou stěnou

POPIS PRODUKTU

Pracovní stůl pro dokonalý pořádek v dílně

Máte dost věčného hledání svého nářadí nebo šroubů? Pracovní stůl nabízí nejen velkou pracovní plochu, na které můžete realizovat své projekty, ale také organizování součástek, které vám výrazně usnadní práci. Police, perforovaná stěna a prostorná zásuvka poskytují prostor pro vše, co potřebujete pro své projekty. Ať už chcete pájet, vrtat nebo řezat, s tímto pracovním stolem máte vždy vše po ruce!

Robustní pracovní stůl se zásuvkou, perforovanou stěnou a úložnými plochami

Robustní konstrukce vydrží i tvrdou práci a lze ji zatížit materiály až do hmotnosti 230 kg. Pracovní stůl je vyroben z houževnaté konstrukční oceli a pracovní plocha sestává z MDF, díky čemuž je extrémně odolná. Pracovní plocha pracovního stolu o rozměrech 119 x 59 cm nabízí dostatek prostoru pro nářadí a materiály až do hmotnosti 100 kg. K okraji můžete připojit různé stroje nebo svěrák.

Perforovaná stěna je obzvláště praktická, pokud chcete mít přehled ve svém nářadí a mít vždy vše po ruce. Disponuje celkovou nosností 20 kg. V zásuvce o výšce 6 cm je dostatek úložného prostoru pro vrtačky, šroubováky nebo šrouby. Držadlo usnadňuje otevíraní a vy tak získáte okamžitý přehled o svém pracovním nářadí.

Police ve výšce nohou nabízí další úložný prostor, na který můžete snadno uložit vědra nebo kufry na nářadí až do hmotnosti 100 kg. Nad perforovanou stěnou je umístěna úzká police, na kterou lze uložit plechovky s barvou nebo jiné předměty, které používáte zřídka a nepotřebujete je mít vždy po ruce.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

Hodnocení a recenze


3.4

Na základě 5 recenzí

01.06.2023

De constructie is wel goed, alles past maar het is wel heel licht uitgevoerd allemaal. Het in elkaar zetten is niet moeilijk maar het is wel belangrijk om de stukken in de juiste posities te krijgen want soms kun je ze ook andersom monteren waarbij het niet direct logisch is wat de goede montage is. Dan moet je alles weer uit elkaar halen later. Dat zou iets beter uitgelegd moeten worden in het instructieboekje.

01.06.2023

Nem volt túl drága. Már akkor gyanús volt. Gyorsan és sérülés mentesen megérkezett. Ezzel a részével nem volt probléma. Az összeszerelése elég körülményes. Munkasztalnak egyáltalán nem ajánlom. Kevesebb mint 1mm-es lemezekből van összerakva. Önállóan meg sem áll! Csavarokkal a falhoz kellett rögzíteni. A pozdorja lapok nagyon vékonyak, gyengék. Megerősítés nélkül sajnos nem használható.

01.06.2023

Je viens de monter cet établi : pièces métalliques tordues, mode d'emploi approximatif = grosse galère

01.06.2023

minden alkatrésze méretpontatlan, szögekben 10-14 fok eltérések vannak, szögvasak 3-4mm-el kereszbe hajlítva; összeszerelhetetlen!

01.06.2023

Produto mau em geral. Maus acabamentos e má qualidade. O preço também não foi nada de extraordinário. A montagem é fácil mas para quem é inexperiente pode ser mais chato pois o manual não exemplifica muito bem nas imagens.