Trustpilot
(7) recenzí

Magnetická vrtačka 1 680 wattů - 370 ot/min

12 990,00 Kč
Cena je uvedena včetně 21 % DPH.

Položka: EX10060433

|

Model: MSW-MD60-ECO

Záruka nejnižší ceny
Cena je uvedena včetně 21 % DPH.

Připraveno k odeslání!

Doručení přibližně čtvrtek 25. července
Ks
Sleva
Za položku
1+
0%
12 990,00 Kč
3+
5%
12 340,50 Kč
5+
10%
11 691,00 Kč
10+
15%
11 041,50 Kč
Klíčové vlastnosti
  • výkonný motor o příkonu 1 680 wattů
  • pohodlný kontrolní panel s plynulou regulací počtu otáček, volbou směru otáčení a dalšími obslužnými prvky
  • obsáhlá sada příslušenství, uložená v přepravním kufříku z tvrdé skořepiny
  • zabudovaná nádoba na chladicí kapalinu
  • rozsáhlá bezpečnostní opatření: magnetický proudový spínač RCD, robustní zajišťovací pás, dobře přístupná pojistka, dvoustupňové bezpečnostní zapínání
  • vysoce zatížitelná, a přesto kompaktní konstrukce
Bezpečné platební metody
Podrobnosti o doručení
Vrácení zboží a záruka

POPIS PRODUKTU

Magnetická vrtačka 1 680 wattů - 370 ot/min

S příkonem 1 680 wattů představuje magnetická vrtačka výrobce MSW skutečně výkonný nástroj pro všestranné práce na magnetickém podkladu. Nezáleží přitom na tom, zda musíte pracovat vertikálně nebo horizontálně. Výkonná elektromagnetická patice drží stroj bezpečně v požadované poloze. Magnetická vrtačka poskytuje spolehlivé a cenné služby jak v průmyslovém, tak řemeslném obrábění kovů. Stroj je vhodný k vrtání, zahlubování, řezání závitů a vykružování.
V kovozpracujícím odvětví rozhoduje především jeden faktor, a sice: výkon: S příkonem 1 680 wattů odkazuje magnetická vrtačka výrobce MSW své konkurenty do patřičných mezí. Plynule nastavitelný počet otáček až 370 za minutu umožňuje přenosné použití tohoto elektrického nářadí pro vrtání, stejně jako zahlubování, vykružování a jádrové vrtání. Při řezání vstupuje do hry volba směru otáčení. Tato funkce spolehlivě zamezuje poškození čerstvě vyřezaných závitů při vytahování závitníku.
Svou vhodnost pro přesné práce prokazuje magnetická jádrová vrtačka v neposlední řadě díky zabudované nádobě na chladicí kapalinu. Pro jednoduché pracovní úkoly lze nádobu o objemu 300 mililitrů naplnit vodou z vodovodu. Pro náročné úkoly pak vrtačka pracuje se speciálním chladivem nebo řezným olejem. Použití speciálního chladiva, resp. řezného oleje, prodlužuje životnost vrtačky a minimalizuje údržbové práce.
S hmotností kolem 20 kilogramů je magnetická stojanová vrtačka dostatečně robustní pro dosažení přesných pracovních výsledků. Zároveň není příliš těžká, a obstojí proto i při mobilním použití v průmyslu. Kompaktní konstrukce a připojovací kabel o délce 2 metrů předurčují tento silný stroj pro práce na mostech, jeřábech, lodích a všech dalších staveništích, kde se zpracovávají magnetické kovy. Vedle průmyslu nachází tato jádrová vrtačka uplatnění také v provozech kovozpracujícího odvětví, jako jsou zámečnické dílny a autodílny.
Vedle výkonnosti kladl výrobce maximální důraz na provozní bezpečnost. S maximální magnetickou přídržnou silou 13 800 newtonů, která odpovídá hmotnosti více než jedné tuny, umožňuje magnet také použití na tenčích obrobcích, kterého je možné dosáhnout pouze při vysoké přídržné síle. Součástí dodávky je bezpečnostní zajišťovací pás, který zamezuje poškození obrobku a zranění uživatele, například při výpadku proudu.
Další cennou bezpečnostní funkcí je proudový chránič RCD. Pokud je pohon po výpadku proudu nebo odpojení přístroje od sítě nechtěně zapnut, motor se neuvede do pohybu. Opětovné uvedení přístroje do chodu je možné pouze po opětovném stisknutí magnetického proudového spínače.
Skladba příslušenství svědčí o zkušenosti a expertních znalostech výrobce. Součástí dodávky je vrtací sklíčidlo pro upnutí stopek až do průměru 16 milimetrů, nádoba na chladicí kapalinu, náhradní uhlíkové kartáče, pojistky, stejně jako veškeré montážní nástroje a další užitečné příslušenství. Sada je zabalena v robustním přepravním kufříku z tvrdé skořepiny.

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnocení a recenze


4.6

Na základě 7 recenzí

Seřadit :

minulý rok Publikováno na Expondo Switzerland

Super levná magnetická vrtačka

Cenový výkon je jedinečný

Zobrazit původní hodnocení

minulý rok Publikováno na Expondo Slovakia

Ještě jsme ji nepoužili, ale je v pořádku nic nechybí.

Zobrazit původní hodnocení

před 3 lety Publikováno na Amazon Germany

Špičkový stroj

Jsem zatím velmi spokojen, i když s extra chlazením jsem zatím nepracoval, protože jsem musel udělat jen pár děr, stačila trocha oleje. I při zavěšení na malých plochách velmi dobře drží s magnetem. Kdybych potřeboval další, koupil bych si ho znovu. Toto cvičení konečně dalo mému životu smysl ;-)

Zobrazit původní hodnocení

před 4 lety Publikováno na Amazon Germany

Stroj má řízenou rychlost a je velmi výkonný

Velmi dobrý a levný stroj!

Zobrazit původní hodnocení

před 2 lety Publikováno na Amazon Germany

Dobrý a spolehlivý

Výkonné, jemné ovládání, rychlost nelze odečíst, silný řezný výkon, ale nízká rychlost

Zobrazit původní hodnocení

před 2 lety Publikováno na ManoMano France

velmi dobrý produkt ledvin

Zobrazit původní hodnocení

před 4 lety Publikováno na Amazon Germany

Stroj je skvělý, mohu jen doporučit!!

Stroj je skvělý!!!po pár drobných potížích s výměnou stroje poté vše proběhlo bez problémů.Velmi příjemný personál,který se o to postaral.

Zobrazit původní hodnocení

Nejčastěji kladené otázky

Máte v sortimentu další magnetické vrtačky?

Ano, další magnetické vrtačky s jinými výkonnostními parametry naleznete v kategorii Elektrické nářadí > Vrtačky a šroubováky > Jádrové vrtačky.

Mohu pro chlazení přístroje naplnit chladicí nádobu obyčejnou vodou?

Ano, pro chlazení přístroje můžete použít i vodu.

Mohu s tímto strojem také řezat závity?

Ano, s příslušným závitníkem (není součástí dodávky) můžete s tímto strojem provádět i řezání závitů v kovových materiálech.

U nás jste

ve správných rukou!

Díky bohatým odborným znalostem a s cílem nabízet prvotřídní kvalitu za bezkonkurenční ceny vyvíjíme vlastní silné značky s udržitelným designem "Made in Germany". Dosud jsme si získali důvěru více než 1 000 000 spokojených zákazníků a neustále vyvíjíme nové metody, abychom ještě více vyhověli vašim individuálním přáním a požadavkům.

Ověřeno odborníky po celém světě
více než 16 let
zkušeností v oblasti e-commerce
4.3
hodnocení obchodu na TrustPilot
3 MILIONY
osob si zakoupilo naše produkty