(1) Recenze

Položka: EX10061608

|

Model: MSW-CRF40-50W

Lednice do auta - 39 l - -20–20 ° C - 12/24 V (DC) / AC adaptér

Kč 10,990.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • maximální mobilita - díky kompaktní velikosti, připojení na autobaterii s napětím 12/24 V (DC) a držákům
  • multifunkční – vhodné jako lednička nebo na převoz mražených produktů
  • účinné – chladí s výkonem 50 W v teplotním rozsahu -20–20 °C
  • dostatek prostoru – s kapacitou 39 l
  • jednoduché - intuitivní obsluha osvětleným ovládacím panelem

POPIS PRODUKTU

Přenosná autochladnička s funkcí mražení

S touto lednicí do auta MSW-CRF40-50W jste skvěle vybaveni i na dlouhé cesty. Nezáleží na tom, zda převážíte studené nápoje, čerstvé potraviny, mražené produkty, léky jako jsou inzulín nebo citlivé kosmetické přípravky: všechny tyto produkty se pohodlně vejdou do prostorné a přesto kompaktní autochladničky pro osobní, nákladní či obytné vozy, ve které je možné udržovat teplotu buď přípojkou 12/24 V (DC) nebo adaptérem AC. 

Více než jen mobilní lednice

Díky teplotnímu rozmezí -20 - 20 °C se tato lednice do auta hodí nejen na chlazené nápoje, ale rovněž na výrobu ledu či k převozu mraženého zboží. Vnitřní prostor o objemu 39 l nabízí dostatek místa a je možné ho plnit shora a místo pro uložení tak naopak šetří. 

Tato cestovní chladnička funguje účinným a spolehlivým způsobem s výkonem 50 W. Požadovaná teplota je velmi snadno nastavitelná pomocí osvětleného ovládacího panelu a je udržována kvalitním těsněním, které zajišťuje energetickou úspornost.

Plášť o rozměrech 570 x 360 x 450 mm je vyroben z pozinkovaného železného plechu, který je také velice odolný vůči vnějším vlivům. Použití vysoce kvalitních materiálů v kombinaci s jednoduchým, moderním designem zajišťuje jak snadné čištění, tak i dlouhou životnost této autochladničky.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

Hodnocení a recenze


3.0

Na základě 1 recenze

01.06.2023

die Verarbeitung der Kühlbox überzeugt nicht ganz, dennoch für den Preis ganz OK. Schade nur, dass es kein wirkliches Manual dazu gibt (der Link auf das erwähnte Benutzermanual funktioniert leider nicht und auf Anfrage habe ich bisher auch kein weiteres Manual erhalten. Die dem Gerät beigelegte "Anleitung" ist nur eine technische Beschreibung ohne zu erklären, wie das Gerät zu bedienen wäre)