Položka: EX10061671

|

Model: MSW-CC-M-70

Krycí plachta na auto - velikost M

Kč 829.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • šetrná – měkká netkaná textilie zabraňuje poškrábání laku a zesílené opláštění antény zvyšuje ochranu
  • kompatibilní – k bezpečnému zakrytí automobilů o délce od 431 do 508 cm
  • přiléhavá – oka odolná proti poškrábání a elastický spodní lem k upevnění
  • odolná – materiál odolný proti UV záření a vlivům vody
  • příslušenství – včetně přepravní tašky pro úsporné skladování

POPIS PRODUKTU

Krycí plachta na auto poskytuje komplexní ochranu

Pokud má vaše auto zůstat po delší dobu stát, chraňte jej před větrem, vlivy počasí a nečistotami pomocí krycí plachty na auto značky MSW. Rychle ji natáhnete přes karosérii, během okamžiku ji připevníte, a zajistíte tak svému vozu ochranu plnohodnotné garáže. Lak vašeho vozu i při dlouhé době stání zůstane vždy svěží, lesklý a připravený na další cestu, kterou se svou limuzínou podniknete. Šťastnou cestu!

Lak zůstává pod krycí plachtou na auto značky MSW jako vyleštěný

Krycí plachta na auto je vyrobena z měkké netkané textilie, která s hustotou materiálu 70 g / m² spolehlivě uchrání vaši cennou karosérii před nečistotami a vodou. Přesto je látka dostatečně jemná, aby zakryla lak vašeho vozu nejen bezpečně, ale také šetrně. Prodyšný materiál navíc přináší výhodu, že se pod  krycí plachtou na auto netvoří vlhkost. Látka je také odolná proti UV záření, což prodlužuje její životnost a zamezuje vyblednutí plachty.

Plachta na auto je určena pro vozy o délce od 431 do 508 cm. Díky okům odolným proti poškrábání a elastickému spodnímu lemu lze plachtu na auto upevnit kolem karosérie během okamžiku. Zesílení pro anténu zvyšuje ochranný účinek této nepromokavé plachty. Plachtu můžete použít jako garáž pro své auto v létě i zimě vždy, když budete potřebovat vozidlo po delší dobu nechat odstavené.

Plachta na auto se dodává v praktické přepravní tašce. Lze ji rychle uložit s minimálními nároky na místo. To vám umožňuje použít ji na cestách nebo ji pohodlně uložit v garáži.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY