Položka: EX10061646

|

Model: MSW_AT5E

Hliníkové schůdky - 5 příček - 99,5 cm

Kč 2,099.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • bezpečné  –5 širokých, protiskluzových příček zaručují stabilní stání
  • vysoká zatížitelnost – vysoká stabilita do 150 kg
  • praktický  – lze jej snadno vyklopit, blokovací mechanismus
  • stabilní –snadné, a přesto robustní použití hliníku
  • variabilní  –praktická výška 99,5 cm ve vyklopeném stavu

POPIS PRODUKTU

Schůdky pro domácnost s 5 stupni

Schůdky pro domácnost MSW_AT5E od MSW představují mimořádně lehký a skládací žebřík  z hliníku, který by neměl chybět ve vybavení vaší dílny. Díky svým 5 příčkám jej lze použít pro nejrůznější dílenské, opravářské a malířské práce. Žebřík je již zcela smontován a můžete jej okamžitě použít! Žebřík značky MSW – expertů na potřeby pro řemeslníky – je ideální do každého obchodu nebo kanceláře, ale také do zahrady nebo garáže ve vašem domě.

Stabilita, bezpečnost a flexibilita!

Tyto vyklápěcí schůdky  zaručují vysokou úroveň stability a bezpečnosti. Žebřík lze díky praktickému zablokování pevně zakotvit v pozici tvaru A. Díky tomu si během používání zachovává vždy stabilní tvar a dovoluje bezpečné a pohodlné vystupování a sestupování. Navíc vykazuje vysokou zatížitelnost až 150 kg.

Hliníkový žebřík má 5 stabilních příček, které jsou speciálně připevněny ke svým ukotvením. Pro zajištění bezpečného výstupu a sestupu je povrch stupňů protiskluzový. Díky mimořádně široce koncipovaných příčkám a prostorné pracovní plošině nabízí žebřík vždy bezpečnou a pohodlnou oporu.

Tyto schůdky se vyznačují mimořádně robustní konstrukcí z hliníku. Protože je použitý materiál je odolný vůči rzi, přesvědčí vás kov svou dlouhou životností. Kromě toho má hliník mimořádně nízkou hmotnost a lze jej snadno čistit a udržovat.

TECHNICKÉ DETAILY