Položka: EX10061873

|

Model: MSW-PRO-A 10-2

Hadicový naviják s tlakovou hadicí - 10 + 2 m - 8 bar

Kč 1,499.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • pohodlné ulehčení práce - automatický hadicový naviják 20 + 2 m
  • praktické - snadné uschování hadice díky navíjecí automatice
  • jednoduché - 2 až 3 blokovací polohy na každý metr pro pohodlné a přesné odvíjení
  • bezpečné - chráněné skladování hadice v uzavřeném plastovém boxu
  • Montáž - včetně příslušenství k instalaci na stěnu či strop

POPIS PRODUKTU

Automatický hadicový naviják s dlouhou hadicí k instalaci na stěnu či strop

Automatický hadicový naviják s tlakovou hadicí prodlouží dosah hadice mezi zdrojem přívodu tlakového vzduchu, například kompresoruem a přijímacím zařízením, až na 10 + 2 metry. S elektronářadím výrobce msw nalezne každý řemeslník a domácí kutil ten správný nástroj, ať už v domě, na zahradě nebo v dílně.

Překroucené hadice na stlačený vzduch a na nervy jdoucí navíjení patří minulosti: od nynějška zjedná automatické navíjení hadicového navijáku s tlakovou hadicí jednou provždy pořádek. Chytrá konstrukce zajišťuje řádkové navíjení hadice. Při odvíjení tlakové hadice se naviják během jednoho metru dvakrát až třikrát aretuje, můžete tak kdykoli a snadno odvinout jen Vámi požadovanou délku hadice.

Držák hadicového navijáku s tlakovou hadicí lze také velmi jednoduše upevnit na strop či stěnu. Potřebné montážní příslušenství je součástí dodávky. Naviják navíc přispívá k vyšší bezpečnosti práce: tlaková hadice o délce 10 + 2 m je bezpečně uložena v uzavřeném plastovém plášti, kde je také chráněna proti opotřebení.

Hadicový naviják tlakový pro různé nástroje

Hadice je vyrobena z odolného plastu (PVC) a vydrží tlak až do 8 barů. Hadicový naviják je možné bez problémů používat i za extrémních teplot -5 - 45 °C. Přípojka vzduchu 1/4" je vhodná pro většinu běžných pneumatických nástrojů. 

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY