Trustpilot
Autopříslušenství
Dílenské vybavení
Svářečky
Elektrické nářadí
Zdvihací zařízení
Stavba a renovace
Pneumatické nářadí
Pájecí technika
Ruční nářadí
Výroba
Vakuovačky
Převodník kmitočtu
Zpracování dřeva
Ochranné pracovní pomůcky
Topení a čistění vzduchu
Motory
(12) recenzí

Položka: EX10060302

|

Model: MSW-WP-30T-P

Dílenský lis hydropneumatický- 10 tun lisovací tlak

20 990,00 Kč
17 347,11 Kč bez DPH (21%)
Ks
Sleva
za kus (vč. DPH)
3+
4%
20 150,40 Kč
5+
8%
19 310,80 Kč
10+
12%
18 471,20 Kč
Brzy opět dostupné
Záruka nejnižší ceny
MSW
Podrobnosti o doručení
Vrácení zboží a záruka Premium
Ke stažení

Stefan Ö před 6 měsíci

Tenhle nebyl hloupý

Velmi pěkný lis, téměř smontovaný, když dorazí. Vůbec nic špatného. Pak se jeho kvalita po mnoha letech teprve uvidí.

Technické detaily

Dílenský lis hydropneumatický- 10 tun lisovací tlak Dílenský lis hydropneumatický - 50 tun lisovací tlak Dílenský hydraulický lis - 30 tun lisovací tlak
(12)
20 990,00 Kč
Dílenský lis hydropneumatický- 10 tun lisovací tlak
Právě zobrazeno
(3)
29 990,00 Kč
Dílenský lis hydropneumatický - 50 tun lisovací tlak
(13)
14 990,00 Kč
Dílenský hydraulický lis - 30 tun lisovací tlak
Rozměry (DxŠxV)
110 x 60 x 172 cm
128 x 75 x 190 cm
64 x 73 x 186 cm
Hmotnost
135 kg
247 kg
116.5 kg
Hmotnost zásilky
160.5 kg
282.5 kg
139.5 kg
Maximální lisovací tlak
30000 kg
50000 kg
30000 kg
Maximální tlak
666 Bar
624 Bar
666 Bar
Porovnat více atributů

Popis produktu

Nezáleží na tom, zda chcete lisovat, nebo ohýbat kovy, nebo montovat či stavět ozubená kola, desky a závitová pouzdra: s hydropneumatickým lisem WP-30T-P od MSW to se Vám podaří velmi snadno. Hydraulický lis s integrovaným manometrem má maximální lisovací tlak 30 T a je ideální na použití v autodílnách, nebo ve strojírenství.
Hydraulický lis WP-30T-P nabízí komfortní pracovní prostor o šířce 460 mm. Abyste vždy mohli pracovat ve správné poloze, dá se výška díky navijáku nastavit na 8 různých stupňů v oblasti 30-1.030 mm. Každý nastavitelný interval má odstup 125 mm a je navíc k navijáku zajištěný dvěma kolíky. Díky tomu mohou lis pohodlně používat osoby s různou velikostí.
Kovy různých druhů mohou být za pomoci hydraulicky redukovaného lisovacího tlaku až 30.000 kg ohnuty a srovnány. Lisovací tlak může být prostřednictvím vestavěného manometru přesně určen a díky ruční pumpě hydraulicky, nebo pneumaticky přizpůsoben. Tím může být postupným zvyšováním tlaku dosaženo precizního lisovacího výsledku. Plně konstrukce je velmi robustní a zaručuje vysokou životnost.
Zdvih pístu má velikost 160 mm, takže se tlak dá optimálně nasbírat na místo zpracování. Zvýraznit je možné zejména pružnost pístu. Horizontálně může být píst nastavena v oblasti 200 mm, což umožňuje decentralizované lisování a tak násobí použitelnost.
Jak pracovní deska, tak píst jsou odpružené, aby mohly být zachyceny otřesy. Po dokončení procesu je píst přenesen díky funkci automatického vrácení do výchozí pozice a je tak připravený na další pracovní proces.

Hodnocení a recenze

4.8

Na základě 12 recenzí

Seřadit :

před 6 měsíci Publikováno na Expondo Sweden

Tenhle nebyl hloupý

Velmi pěkný lis, téměř smontovaný, když dorazí. Vůbec nic špatného. Pak se jeho kvalita po mnoha letech teprve uvidí.

Zobrazit původní hodnocení

před 6 měsíci Publikováno na Expondo France

tlak 30T

profesionální vybavení doporučuji a velmi přijatelná cena

Zobrazit původní hodnocení

před 8 měsíci Publikováno na Expondo Germany

Skvělý dílenský lis

Lis vypadá velmi hodnotně a kvalitně zpracovaný. Je těžké uvěřit, že je to tak levné

Zobrazit původní hodnocení

před 8 měsíci Publikováno na Expondo Sweden

Snadné sestavení

Snadná montáž, olejová náplň stabilní a robustní dobrá kvalita

Zobrazit původní hodnocení

před 8 měsíci Publikováno na Expondo Austria

Všechno se prostě seběhlo dokonale

Super rychlé a čisté dodání. Vždy je potěšením navštívit expondo

Zobrazit původní hodnocení

minulý rok Publikováno na Expondo Sweden

👍

Rychlé dodání Snadná montáž Předem naplněný olejem a snadno se odvzdušňuje. Montážní šrouby nechávají více na přání, jinak není co vytknout

minulý rok Publikováno na Expondo France

snadná práce s pomocí stlačeného vzduchu a pomoci navijáku pro manévrování se stolem

Zobrazit původní hodnocení

před 2 lety Publikováno na Expondo Austria

Hodí se!

Pro mě jako hobby uživatele je to více než dostačující.

Zobrazit původní hodnocení

před 5 lety Publikováno na Amazon Italy

Skvělý produkt

Skvělý produkt, robustní, funguje dobře, jsem spokojený

Zobrazit původní hodnocení

před 5 lety Publikováno na Expondo Austria

Návod k obsluze není moc přesný, nemůžete přijít na to, kde olej doplnit nebo jak je nejlépe odvzdušnit, ale jinak dobrý výrobek

Žádný komentář.

Odpověď od

Vážený pane Böhme, děkujeme za Vaši recenzi dílenského tisku. Je nám líto, že jsou pro vás uživatelské příručky napsány příliš malé. Kopii jsme vám zaslali e-mailem, abyste si mohli PDF lépe přiblížit a přečíst. Návod obsahuje vlastně vše potřebné. S pozdravem, rozšiřte péči o zákazníky
Zobrazit původní hodnocení
DOporučeno odborníky
17 LET ZKUŠENOSTÍ...
... v podpoře profesionálů.
4.3
hodnocení obchodu na TrustPilot
3 MILIONY...
... šťastných a spokojených obchodních zákazníků.