Bruska na stěny a stropy - 750 W - s LED osvětlením

Číslo položky: EX10060755 / Model: MSW-TDW750ECO

Bruska na stěny a stropy - 750 W - s LED osvětlením

 • Číslo položky: EX10060755
 • Model: MSW-TDW750ECO
 • V sortimentu od roku: 2018
 
 
 
2741,00 Kč

ceny včetně DPH plus poštovné

K odeslání ihned, dodací lhůta 3–5 pracovních dnů

Bruska na stěny a stropy - 750 W - s LED osvětlením

Highlights

 • výkonné zařízení – motor 750 W a 5 rychlostních stupňů 800-1 700 ot./min
 • díky teleskopické tyči vhodné i na stropy a místa ve velké výšce
 • manuálně nastavitelné LED osvětlení nabízí dobré osvětlení pracovního prostředí
 • rychlá a snadná práce – velký brusný talíř o Ø220 mm a nízká hmotnost
 • čelní část na brusné hlavě s možností vyjmutí usnadňuje broušení v rozích
 • díky protiskluzovému gumovému potahu ergonomického držáku je zajištěno přesné provádění práce

Keyfacts

Bruska na stěny a stropy - 750 W - s LED osvětlením

Když si chce člověk zakoupit brusku na stěny a stropy, mezi nejdůležitější kritéria výběru patří výkon a jednoduchá, ale účinná manipulace s tímto zařízením. To platí jak pro profesionální používání v oblasti suché výstavby, tak i pro šikovné kutily, kteří doma provádějí různé renovační a dokončovací práce. Přenosná bruska na stěny MSW-TDW750ECO ze sortimentu brusných zařízení společnosti MSW je vybavena výkonným a odolným 750wattovým motorem a LED osvětlením. Proto je ideálně vhodná na broušení omítnutých vnitřních a vnějších povrchů, stropů, ploch se sklonem 90 stupňů nebo i míst s omezeným přístupem, která se nacházejí například ve velkých výškách.

Stěny a stropy je tak možné velmi rychle připravit pro přelakování

 

Díky 750wattovému výkonnému motoru a 5stupňovému nastavení rychlosti od 800 do 1 700 ot./min je možné s touto bruskou pro suchou výstavbu dosahovat v různých pracovních podmínkách vždy těch nejlepších možných výsledků. Otočný regulátor rychlosti má pět volitelných poloh. Poloha „min“ znamená nejnižší rychlostní stupeň (cca 800 ot/min) a „max“ nejvyšší rychlost (cca 1 700 ot/min). Maximální rychlost se zvolí, pokud je třeba odstranit velké nerovnosti, a naopak nejnižší stupeň slouží k zakončovacímu jemnému přebroušení.

 

Tato bruska na stěny a stropy je vybavena teleskopickou tyčí, která umožňuje dosažení celkové délky vysunutí mezi 140 a 180 cm. Díky tomu lze bezpečně a efektivně brousit vysoké stropy i těžko přístupná místa. Brusná hlava je díky otočnému kloubu maximálně pohyblivá. Pokud by ani to nestačilo, je možné v několika málo krocích přední kryt brusné hlavy vyjmout a pak je možné zcela bez problémů brousit a uhlazovat i těžko přístupné rohy a kouty.

 

Doslova „highlight“ je vestavěné LED osvětlení, které zajistí i ve ztížených světelných podmínkách vynikající osvit opracovávaných ploch. Díky tomu jsou bez problémů vidět všechny nerovnosti, což umožní dosažení skvělých výsledků broušení i v těchto místech.

Perfektních výsledků broušení můžete dosáhnout snadno, rychle a čistým způsobem

 

Také velké brusné talíře se suchým zipem a relativně nízká hmotnost této brusky na stěny přispívají k zajištění rychlého, účinného a relativně bezpracného výsledku broušení. Průměr brusného talíře je 220 mm, a proto je možné pracovat i na velkých plochách. Sací otvory na povrchu brusných talířů zajišťují účinnou absorpci obrušovaného materiálu.

 

Tato teleskopická bruska je rovněž vybavena dva metry dlouhou odsávací hadicí. Můžete začít pracovat okamžitě a vždy budete v čistém a zdravotně nezávadném prostředí, aniž byste museli po práci věnovat příliš času úklidu. Jednoduše připojte dodanou odsávací hadici na vysavač. Tělesná námaha uživatele se tak výrazně sníží. Dle nastavení výkonu vysavače se brusný talíř přisaje na stěnu, což výrazně snižuje pro uživatele pociťovanou hmotnost zařízení.

 

Pohyblivá odsávací hadice a síťový kabel dlouhý 3,56 m nabízejí vysoký stupeň volnosti pohybu a flexibility, dle daného pracovního prostředí. Díky protiskluzovému gumovému potahu ergonomického držáku je zaručen bezpečný a pohodlný způsob práce – a to i při práci nad hlavou. Další komfortní funkcí je možnost zablokování spínače, a brusku tudíž lze nastavit na trvalý provoz.

 

Tato bruska na stěny a stropy výrobce MSW se dodává kompletně smontovaná s rozsáhlým příslušenstvím a po dodání je tak možné okamžitě začít pracovat. V rozsahu dodávky jsou tyto části: jeden inbusový klíč, šest brusných papírů (vždy po dvou brusných papírech se zrnitostí 150, 180 a 240), jeden pár uhlíkových kartáčů, jakož i výše uvedená odsávací hadice.

Model
MSW-TDW750ECO
Číslo artiklu
10060755
Stav artiklu
Nový
Napětí
230 V
Výkon
750 W
Rychlost
800-1 700 ot./min
Rychlostní stupně
5
Průměr brusného kotouče
220 mm
Emise zvuku
 

Hladina zvuku LpA
Hladina zvuku LwA
Nejistota měření KpA, KwA

 
 

< 80 dB (A)
< 70 dB (A)
K= 3 dB (A)

Emise vibrací
4,18 m/s², nejistota měření: K= 1,5 m/s²
Třída ochrany
II
Délka s prodlužovací tyčí
180 cm
Délka odsávací hadice
200 cm
Osvětlení LED
285 LUX
Délka elektrického kabelu
3,56 m
Rozměry (D x Š x V)
41 x 25,2 x 158 cm
Hmotnost
5,27 kg
Rozměry zásilky (D x Š x V)
71 x 29 x 26 cm
Hmotnost zásilky
6,6 kg

Je připojování brusky pro suchou výstavbu na vysavač snadné?

Ano, je třeba pouze připojit odsávací hadici na vysavač.

Má osvětlení LED široký rozptyl světla?

Ano, skvěle se hodí k broušení v neosvětlených, tmavých prostorách. Díky tomuto osvětlení je možné vidět i ty nejmenší nerovnosti.

 • bruska na stěny MSW-TDW750ECO
 • prodloužení odsávací hadice 2 m
 • 6 brusných kotoučů (vždy po dvou brusných papírech se zrnitostí 150, 180 a 240)
 • 2 uhlíkové kartáče pro hnací motor
 • inbusový klíč
 • návod k obsluze