Nový

Položka: EX10090490

|

Model: HT-WT-1000LN

Skládací nádrž na dešťovou vodu - 1 000 l

Kč 3,699.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • Flexibilita - skládací nádrž na déšť lze rychle sestavit na zahradě, při kempování nebo na cestách.
  • Odolný - potah z PVC 500D odolný proti roztržení, otvor pro dešťovou vodu se síťovým filtrem.
  • stabilní - 10 tyčí drží tvar nádrže na dešťovou vodu, nohy zajišťují stabilitu
  • Úspora místa - ve složeném stavu lze snadno uložit a přepravovat ve stísněných prostorách.
  • Praktické - odběr vody kohoutkem ve výšce konve, hluboký odtokový kohoutek s 3/4" přípojkou pohodlně vyprázdní celý sud na dešťovou vodu.

POPIS PRODUKTU

Flexibilní nádrž na dešťovou vodu na zahradu nebo na cestu

Voda je vzácná surovina, používejte ji! Nádrž na dešťovou vodu vám poskytne zásobník na vodu o objemu až 1 000 l, který naplníte prostřednictvím dešťového potrubí na vašem domě. Skládací nádrž na dešťovou vodu můžete použít i při kempování nebo na pozemku v zahradě. Teď už jen stačí, aby pršelo a vaše nádrž se naplnila vodou.

Voda ze sudu na dešťovou vodu od hillvert

Sud na dešťovou vodu je sestaven během chvilky. Kryt z PVC odolného proti roztržení je napnut pomocí plastových tyčí, které zajišťují stabilitu hlavně. Pro optimální stabilitu připevněte nožičky pod tyče. Kryt je opatřen otvorem, kterým se dešťová voda odvádí dovnitř. Díky síťovému filtru se do koše nedostanou nečistoty ani listí.

Pro optimální hospodaření s vodou nabízí nádrž na vodu pro zahradu tři odtoky, které navíc využívají filtry pro udržení dešťové vody v čistotě. Díky vodovodnímu kohoutku můžete pohodlně plnit konve vodou. Vypouštěcí kohoutek ve spodní části má přípojku 3/4", která se používá pro zahradní hadici. Při silném dešti chrání sud na dešťovou vodu přepadový kohout.

Všechny materialy jsou mimořádně odolné a určené pro venkovní použití. Potah z PVC přesvědčí tkaninou 500D. material je zároveň velmi pružný a lze jej složit na minimální velikost pro přepravu. Dešťové svody najdete v sortimentu hillvert. Mezikusy s odtokovými trubkami, kterými můžete odvádět dešťovou vodu ze střechy domu do nádrže na dešťovou vodu. Pro velké množství vody můžete spojit několik sudů na dešťovou vodu. Každá kapka se počítá!

TECHNICKÉ DETAILY