Položka: EX10090302

|

Model: HT-RUNDLE-25

Sedadlo traktoru - Sedadlo traktoru - 52 x 50 cm - nastavitelné - odpružení

Kč 12,990.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • pohodlné - díky obzvláště širokému a dobře polstrovanému sedadlu s odpružením 70 mm (mechanické).
  • odolný - díky robustnímu rámu z oceli a polyvinylchloridu (PVC).
  • univerzální - ideální pro traktory, sekačky na trávu, vysokozdvižné vozíky atd. s odpovídajícími rozměry montážní desky (21.6 x 29.5 cm)
  • nastavitelné - opěradlo lze naklonit o 52 - 56° a sedadlo lze posunout o 18 cm, stejně jako opěrku hlavy výškově nastavitelnou o 4 cm.
  • jednoduchost – montáž a nastavování lze provádět intuitivně

POPIS PRODUKTU

Nastavitelné sedadlo traktoru s opěrkou hlavy, opěradlem a mechanickým odpružením

Díky velkorysým rozměrům a prvotřídnímu čalounění můžete na sedadle traktoru od společnosti hillvert agricultural supplies pohodlně sedět i na dlouhé vzdálenosti. Díky vybraným materialům a pevné povrchové úpravě je sedadlo řidiče ideální pro traktory nebo sekačky na trávu, ale tímto pohodlným univerzálním sedadlem můžete snadno obohatit i vysokozdvižné vozíky nebo jiné stroje.

Chraňte si záda a pravidelně vyměňujte sedadla traktorů!

Aby nedocházelo k přetěžování zad, doporučujeme vyměnit sedačku traktoru přibližně po 1000 hodinách práce. S univerzálním a snadno namontovatelným sedadlem pro vysokozdvižný vozík od společnosti hillvert můžete takovou výměnu provést snadno a rychle. Pěnové polstrování si zachovává svůj tvar i při velkém zatížení. I po mnoha použitích je zaručeno pohodlí v prostorném modelu s plochou sedadla 52 x 50 cm a nosností 120 kg. Stejně jako odolnost sedadla traktoru, jehož stabilní rámová konstrukce je vyrobena z oceli. Povrch z polyvinylchloridu (PVC) je mimořádně odolný a zároveň se snadno čistí. 

U tohoto sedadla traktoru není co řešit: Kromě mechanického odpružení o výšce 70 mm, pohodlných loketních opěrek a opěrky hlavy výškově nastavitelné o 40 mm můžete tento model přizpůsobit svým individuálním potřebám a tělesným rozměrům. Za tímto účelem posuňte celé sedadlo dopředu nebo dozadu celkem o 18 cm a nastavte opěradlo do úhlu 52 - 56°. V neposlední řadě je tento model vybaven bezpečnostním pásem.

Sedačka má univerzální použití a hodí se na celou řadu různých vozidel. Všimněte si však rozměrů montážní desky s 21.6 x 29.5 cm. Pokud tyto rozměry neodpovídají požadovanému vozidlu, najdete v naší nabídce alternativní sedadla pro vysokozdvižné vozíky v kategorii příslušenství pro traktory. Montáž můžete provést rychle a intuitivně; v případě potřeby najdete v návodu k obsluze další pokyny k bezpečnému upevnění sedadla.

TECHNICKÉ DETAILY