Nový

Položka: EX10090495

|

Model: HT-MD-500B

Motorový trakař - na pásech - do 500 kg - 6.7 kW

Kč 58,990.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • efektivní - {{hopper_size}} mm měřící vyklápěcí kontejner a nosnost 500 kg.
  • výkonný - 6.7-kW benzínový motor a tři rychlosti vpřed a jedna vzad
  • Manévrovatelnost - směr jízdy snadno ovládaný rukojetí a šířka rozchodu 180 mm pro strmé svahy nebo blátivé povrchy.
  • Všestranné využití - ideální na stavbách nebo na zahradě, např. pro přepravu výkopové zeminy, suti, kamení a objemných materiálů nebo nářadí.
  • dlouhá životnost – pevná a odolná ocelová konstrukce s motorem nenáročným na údržbu

POPIS PRODUKTU

Výkonný motorový trakař s pásovým pohonem a flexibilní sklápěcí nádobou

Motorový trakař z vysoce kvalitních potřeb pro řemeslníky hillvert nabízí silný výkon v kombinaci s nejlepší manévrovatelností a velkou vyklápěcí nádobou. Díky tomu je pásový minisklápěč ideálním dopravním prostředkem pro výkop zeminy, suti, kamení a objemných materiálů nebo stavebních zařízení o celkové hmotnosti až 500 kg, a to jak v zahradnictví a terénních úpravách, tak i na stavbách.

Tři rychlosti vpřed a jedna vzad! Snadno ovladatelný pásový sklápěč od společnosti hillvert

Táček s motorem boduje především jednoduchým ovládáním pomocí rukojeti. V závislosti na zatížení a povrchu můžete pomocí rukojeti zvolit jeden ze tří rychlostních stupňů vpřed nebo zpátečku. Díky rozchodu gumových pásů o šířce 180 mm můžete s trakařem s motorem bez obav pohybovat i na svazích se sklonem až 15° nebo na blátivém či citlivém povrchu. Výkonný čtyřtaktní motor o výkonu 6.7 kW vám poskytne nekompromisní podporu.

Vyklopná nádoba trakaře s motorem je mimořádně velkoryse navržena. Díky bočním panelům s výškou až 46,5 cm a ložnou plochou 68 x 95 cm snadno pojme i velké množství a předměty. Naklápěcí zásobník 62° umožňuje pomocí plynové tlakové pružiny rychle a s minimální námahou vyložit sypký materiál. V neposlední řadě přesvědčí pásový sklápěč dlouhou životností. Ta je zajištěna pevnou a odolnou ocelovou konstrukcí v kombinaci s motorem nenáročným na údržbu. Pro uskladnění je stroj vybaven ventilem, kterým se uzavírá přívod paliva.

TECHNICKÉ DETAILY