(2) Recenze

Položka: EX10090178

|

Model: HT-RUNDLE-10

Mobilní zahradní sedačka - 150 kg - výškově nastavitelná

Kč 2,699.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • zdravé - odlehčete kolenům a zádům při práci na zahradě nebo v garáži
  • zatížitelné - ocelová konstrukce s vysokou nosností až do 150 kg
  • pohodlné – sedací plocha připomíná sedadlo v traktoru otočné o 360° a výškově nastavitelné
  • praktické - odkládací plocha pod sedačkou na zahradní nástroje
  • mobilní - čtyři velká gumová kola k snadnému pojíždění v libovolném terénu

POPIS PRODUKTU

Až k záhonu s pojízdnou zahradní sedačkou

Mnoho prací v zahradě je možné vykonávat pouze na bobku a po čase to cítí jak vaše kolena i záda. Pojízdná zahradní sedačka HT-RUNDLE-10 od společnosti hillvert, která se specializuje na kvalitní dílenské vybavení, vám poskytne vítané ulehčení. Již se nemusíte plazit po kolenou přes celý záhon nebo kolem keřů: Můžete plít plevel, sázet semena nebo ošetřovat sazenice zcela pohodlně z pojízdné sedačky, která se dá otáčet o 360°. Vaše tělo vám bude vděčné!

A práce v zahradě se tak výrazně urychlí! Pojízdná zahradní sedačka z výbavy pro zahradu od společnosti hillvert

Tato pojízdná zahradní sedačka je vybavena velkými, terénními nafukovacími gumovými koly. Ta vám umožňují, pohybovat se v záhonu vsedě na vozíku, aniž byste museli vstávat, jako je tomu u běžné stoličky. Tak se tento obratný vozík osvědčil nejen jako maximálně pohodlný, ale i velice efektivní pomocník. Obzvláště praktická je odkládací plocha pod sedačkou, kde si můžete uložit hrabičky, rukavice, nůžky na růže nebo další zahradnické nástroje. Tak máte vždy své nejdůležitější zahradní pomocníky v tomto mobilním zahradním vozíku stále po ruce.

Tato pojízdná zahradní sedačka je vyrobena z robustní ocele. Její stabilní ocelová konstrukce unese zatížení až do hmotnosti 150 kg. Pevná sedací plocha připomíná sedačku v traktoru, která je velice ergonomická. Z důvodu optimální výšky sezení, dle vaší tělesné výšky, je možné výškově tuto zahradní sedačku nastavit od 46 do 54 cm. Pokud si potřebujete něco vzít za vašimi zády, tak díky sedátku otočnému o 360° nemusíte vstávat.

Samozřejmě můžete tuto praktickou zahradní pojízdnou sedačku použít také na jiné práce, které se provádějí v blízkosti země: Ať budete stříhat živý plot, vyškrabávat beton ze spár nebo opravovat auto v garáži. Nezatěžujte již vaše kolena nebo záda, nýbrž provádějte namáhavé práce pohodlně ze sedu.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

Hodnocení a recenze


5.0

Na základě 2 recenzí

01.06.2023

Buon prodotto servizio veloce

01.06.2023

Ist genau das, was ich lange gesucht habe. Erleichtert viele Arbeiten im Garten! Kann ich nur empfehlwn!!!