Položka: EX10230219

|

Model: GR-MG112

Šikmá lavice - nastavitelná opěrka - 100 kg

Kč 1,899.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • všestranné použití – perfektní podpora pro cviky, jako je bench press, upažování s jednoručkami v předklonu, pullover, sedy-lehy nebo kliky
  • flexibilita – sedák a opěradlo jsou nastavitelné a lze je přizpůsobit pro různá cvičení
  • odolnost – lavička má nosnost až 100 kg
  • bezpečné cvičení – protiskluzová madla zajišťují spolehlivé držení a prodyšná polstrování se spolehlivě přizpůsobí zádům a pažím vašeho těla
  • snadná montáž – díky dodávanému montážnímu materiálu a podrobnému návodu

POPIS PRODUKTU

Pro dokonale vytrénovanou horní část těla s posilovací šikmou lavicí s nosností do 100 kg

Šikmá lavice značky Gymrex je všestrannou tréninkovou pomůckou pro kompletní svalstvo horní části těla. S možností nastavení a držadly pro kliky je polstrovaná lavička na cvičení dokonalou oporou pro cviky, jako je bench press, upažování s jednoručkami v předklonu, pullover, sedy-lehy nebo kliky. Na lavičce na posilování lze účinně a šetrně posilovat záda, hrudník, ramena, břicho, triceps i biceps - ideální řešení pro začátečníky i profesionály a každou domácí posilovnu!

Sport a zdraví s účinným silovým tréninkem na multifunkční šikmé lavičce na posilování od výrobce Gymex

Konstrukce posilovací lavičky nabízí neuvěřitelnou paletu silových cviků s činkami, které začátečníkům i pokročilým uživatelům umožňují efektivní trénink s rychlým budováním svalů. Díky různým úhlům nastavení opěradla o rozměrech 305 x 868 mm (0–90°) je lavička na posilování ideální pro četná cvičení s EZ osou, jednoručkami nebo obouručkami. Opěrky nohou jsou ideální pro sedy-lehy v různých variantách a držadla na zadní straně nabízejí podporu pro kliky a šetří zápěstí.

Prodyšné polstrování sedáku a opěradla umožňuje dokonalé přizpůsobení tělu a pohodlný trénink. Posilovací stanice současně podporuje správné provádění cvičení a zamezuje chybnému zatěžování těla. Polstrování posilovací lavice se skládá ze syntetické kůže, což jej činí obzvláště hygienickým a snadným na čištění. Protiskluzový povrch držadel zajišťuje uchopení a spolehlivé držení i při intenzivním cvičení. Díky svým rozměrům 395 x 385 mm nabízí sedátko dostatek prostoru k tréninku.

S maximální nosností 100 kg je šikmá lavice obzvláště odolná. Kromě stabilní konstrukce ji zajišťuje vysoce kvalitní ocel, ze které je rám tohoto posilovacího vybavení vyroben. Díky dodávanému montážnímu materiálu a podrobnému návodu lze lavičku na cvičení rychle sestavit a použít k celkovému efektivnímu tréninku celé horní části těla.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY