Zboží z druhé ruky
V případě zboží z druhé ruky se zpravidla jedná o zboží, které zákazníci vrátili, nebo o dříve vystavované modely. Před opětovným uvedením do prodeje je důkladně zkontrolována jeho funkčnost. Tyto produkty mohou vykazovat estetické nedostatky, avšak po technické stránce jsou naprosto v pořádku. Poskytujeme na ně obvyklou lhůtu na vrácení zboží a platí zákonná záruka.

Položka: EX20230209

|

Model: GR-MG58

B-zboží Posilovací stroj na ramena - 135 kg

Kč 34,990.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • flexibilní – ideální pro fitness studia nebo domácí posilovny
  • praktický – ergonomická madla pro pohodlný trénink
  • zdravé - trénuje svaly horní části zad a ramena
  • vysoká jakost – kvalitní materiál pro dlouhou životnost
  • příjemný trénink – tvarově přizpůsobivý

POPIS PRODUKTU

Posilovací stroj na záda Butterfly Reverse značky Gymrex pro vaši tělocvičnu!

Provozujete fitness studio nebo si chcete zařídit domácí posilovnu? Pokud chcete trénovat svalstvo zad a ramenou, pak potřebujete posilovací stroj na ramena GR-MG58 značky Gymrex! 100% komfort, kvalitní materiál a vysoká zatížitelnost! Se strojem na posilování zádového svalstva rozšíříte možnosti svého tréninku a investujete do zdraví, stability a dlouhé životnosti!

Vysoce kvalitní a stabilní - posilovací stroj na záda!

Díky oceli s práškovou úpravou je posilovací stroj na zádové svalstvo mimořádně stabilní a vydrží maximální hmotnost až 135 kg. Díky tomu je vhodný pro nejrůznější tréninkové metody a různě silné sportovce bez ohledu na to, zda jsou začátečníci či profesionálové. Stroj je navíc opatřen ergonomickými madly.

Sedák posilovacího stroje na záda je vyroben z kůže polstrované pěnou pro pohodlné usazení hýždí během tréninku. Díky použité oceli a černé barvě má tento posilovací stroj na zádové svalstvo atraktivní posilovací look a hodí se do každého fitness studia nebo domácí posilovny.

TECHNICKÉ DETAILY