Položka: EX10260304

|

Model: STAR_WBM_08

Whiteboard - 60 x 45 cm - magnetická

Kč 629.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • prostorná – 60 x 45 cm velká magnetická tabule nabízí spoustu místa pro vaše nápady a poznámky
  • esteticky působící – nadčasový design se hodí ke každému zařízení
  • praktické – odkládací místo na tužky, magnety a houbičky
  • s dlouhou životností – hliníkový rám zajišťuje stabilitu a povrch odolný vůči poškrabání je vhodný k častému používání 
  • jednoduchost – povrch je magnetický, snadno se na něj píše a snadno se maže na sucho

POPIS PRODUKTU

Kvalitní bílá tabule s místem na odkládání předmětů

Whiteboard STAR_WBM_08 značky Fromm & Starck opticky vylepší každou kancelář a prezentační místnost. Tato praktická magnetická tabule díky úzkému hliníkovému rámu a bílé ploše ladí s jakýmkoli stylem nábytku.

Magnetická tabule na stěnu na nápady a vzpomínky

Brainstorming, myšlenkové mapy nebo ty nejlepší fotografie z poslední firemní akce: na magnetické tabuli na stěnu lze zaznamenávat veškeré nápady či odpovídajícím způsobem prezentovat různé informace. Bílá tabule o rozměrech 60 x 45 cm nabízí dostatek místa pro poznámky, připomínky zprávy, fotky i kalendář. Speciální povrchová úprava bílé tabule zamezuje změně barvy i vzniku škrábanců, a to i při jejím intenzivním používání.

Vysoce kvalitní a elegantní rám je vyroben z hliníku; ochranné rohy z odolného ABS. Přes použití kvalitních materiálů a nehledě na velikost tabule, je výrobek velmi lehký a je možné ho zcela bez problémů umístit na podstavce či dělicí stěny. Díky snadné montáži je tento model použitelný velmi rychle a snadno. Kromě něj je součástí i plastová odkládací plocha, takže tuto bílou tabuli můžete začít používat ihned, jakmile ji obdržíte a pověsíte.

TECHNICKÉ DETAILY