(2) Recenze

Položka: EX10200056

|

Model: BE2TA028X035030-B1

Váha s výpočtem ceny - cejchovaná - 30 kg - duální LCD

Kč 6,499.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • připravena k okamžitému použití - cejchovaná, kalibrovaná a schválená pro obchodní vážení
  • přesná - přesnost vážení třídy III obchodní váhy při max. 30 kg
  • jasně odečitatelná - moderní duální LCD displej s podsvícení pozadí a 15 mm vysokými číslicemi
  • vytrvalá – dlouhý provoz akumulátoru až 100 hodin nebo síťový napáječ
  • rozhraní - RS 232 (kabel je součástí dodávky) a protokoly: DIALOG 06, TEM, TISA, DELTA

POPIS PRODUKTU

Cejchovaná váha s výpočtem ceny s oboustranným LCD displejem

Cejchovaná váha s výpočtem ceny BE2TA028X035030-B1 poskytuje mimořádně přesné výsledky měření, má maximální kapacitu vážení 30 kg a odpovídá třídě přesnosti III obchodní váhy. Váha se výtečně hodí pro práci ve Vaší prodejně, lékárně, čajovně, stejně jako v potravinářství nebo jiných oblastech, kde se provádí kontrola hmotnosti produktů.

Kalibrovaná přesnost pomocí kontrolní váhy od firmy TEM

Obchodní váha s výpočtem ceny odpovídá požadavkům na obchodní vážení a tato certifikace je potvrzena vyznačením písmene M na zeleném podkladu. Dodává se kalibrovaná a cejchovaná. Toto první cejchování platí dva roky, v závislosti na ustanovení národních předpisů by však mělo být cejchování potvrzeno autorizovanou osobou. Teprve poté může váha získat cejchovací značku. Po uplynutí dvou let lze nechat provést opakované cejchování u metrologického úřadu. Dále obdržíte prohlášení o konformitě, které byste měli uschovat u váhy.

Kontrolní váha TEM nabízí přesné hodnoty měření až do 30 kg. Zjištěné hodnoty se zobrazují na duálním LCD displeji s podsvícením pozadí na přední a zadní straně váhy. Pro snadnou obsluhu jsou k dispozici funkce výpočtu ceny, sčítání, tárování, nulování a ukládání. Na této váze lze obsadit 250 míst v paměti. Navíc je ovládací panel odolný vůči mastnotě a vodě.

Mobilní tržní váhu lze ovládat pomocí napájecího zdroje nebo akumulátoru. Provozní doba akumulátorového článku až 100 hodin představuje úžasnou výdrž. Kromě toho je vážicí plocha o rozměrech 28 x 35 cm vyrobena z hygienické ušlechtilé oceli. Bezpečné a vodorovné ustavení váhy zajišťují neklouzavé nohy.

Váha s výpočtem ceny je vybavena rozhraním RS -232, prostřednictvím kterého můžete váhu spojit s počítačem nebo pokladnou. Pro přenos dat máte k dispozici různé komunikační protokoly jako DIALOG 06, TEM, TISA nebo DELTA. Kabel rozhraní a síťový napáječ jsou součástí dodávky.

TECHNICKÉ DETAILY

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

Hodnocení a recenze


3.0

Na základě 2 recenzí

01.06.2023

Ich habe diese Waage bestellt, diese kam schon beschädigt an. So gutmütig wie wir waren haben wir uns mit der Kundendienstmitarbeitern kurz geschlossen und die Waage behalten. Die Mitarbeiterin hat uns eine Gutschrift zugesichert. Dann ging das Drama los. Das war im Februar. Die Gutschrift habe ich bis heute nicht erhalten. Expondo hat mir zwar eine Gutschrift in Papierform gemailt aber das Geld habe ich bis jetzt Juni nicht erhalten. Es heißt, dass Geld wurde ausgezahlt! Erhalten haben wir nichts.

01.06.2023

Queste bilancie non sono omologate anche se nella descrizione ce scritto che vengono con il bollino verde. Ho oridinato un pero era senza che hanno offerto di cambare. Quella nuovo che doveva arrivare era la stessa bilancia che li avevo mandato dietro e' sempre senza il bollino verde. Consiglio di evitare questo sito sicome i prodotti arrivano da altri paesi e non sono alla norma italiana.