Trustpilot
Slevy
Žádné recenze Ohodnoťte tento produkt jako první

Obchodní váha - cejchovaná - 15 kg/5 g - 30 kg/10 g

5 599,00 Kč 5 919,22 Kč
Cena je uvedena včetně 21 % DPH.

Položka: EX10200031

|

Model: TEM030D-B1

Záruka nejnižší ceny
Cena je uvedena včetně 21 % DPH.
Ks
Sleva
Za položku
1+
0%
5 599,00 Kč
3+
5%
5 319,05 Kč
5+
10%
5 039,10 Kč
10+
15%
4 759,15 Kč
Klíčové vlastnosti
  • výrobcem kalibrovaná váha s vysoce přesným, cejchovatelným vážením: 5 g (15 kg) - 10 g (30 kg)
  • napájení akumulátorovým článkem – až 100 hodin
  • LCD displej s velkými, dobře čitelnými číslicemi, a to i za špatných světelných podmínek a při nepříznivém úhlu pohledu
  • 250 uložitelných artiklů, 8 míst v paměti s funkcí rychlého přístupu pro vybrané artikly
  • sériové rozhraní pro spojení s PC nebo pokladnou
Bezpečné platební metody
Podrobnosti o doručení
Vrácení zboží a záruka

POPIS PRODUKTU

Obchodní váha - cejchovaná - 15 kg/5 g - 30 kg/10 g

Obchodní váha TEM030D-B1 poskytuje mimořádně přesné výsledky měření, má maximální kapacitu vážení 30 kg a přesnost 10 g. Tyto výsledky se zobrazují na LCD displeji. Váha se výtečně hodí pro vážení v prodejně, lékárně, čajovně, stejně jako v potravinářství nebo jiných oblastech, kde je nutné provádět kontrolu hmotnosti výrobků. Váha je certifikována podle CE a OIML, je dodávána již cejchovaná, a je proto schválena pro obchodní vážení! Doba platnosti cejchování činí dva roky od uvedení váhy do provozu. V sortimentu výrobce TEM naleznete kvalitní potřeby pro průmysl a přesné váhy pro veškeré účely použití.
Váha s výpočtem ceny odpovídá předpisům pro použití v obchodu, což je potvrzeno označením kvality M. Dodává se kalibrovaná a cejchovaná. Toto první cejchování platí dva roky, v závislosti na ustanovení národních předpisů by však mělo být potvrzeno autorizovanou osobou. Teprve poté může váha získat cejchovací značku. Po uplynutí dvou let lze nechat provést opakované cejchování u metrologického úřadu. Dále obdržíte prohlášení o konformitě, které byste měli uschovat u váhy. Navíc váha disponuje plaketou s údajem o roku cejchování. Potvrzení o cejchování je základem pro používání váhy pro prodej zboží podle hmotnosti v souladu se zákonnými předpisy.
Chcete získat rychlé a přesné výsledky vážení? Stupnice váhy pro výpočet ceny zobrazuje výsledky přímo, při resetování na nulu reaguje tříbarevný LCD displej okamžitě. Zobrazit lze výsledek vážení, kusovou cenu a celkové náklady.
Díky podsvícení pozadí lze odečítat hodnoty i v tmavém prostředí. Dokonce i při nepříznivém úhlu pohledu jsou 28 mm velké, modré číslice dobře čitelné. Kromě toho podporují obsluhu váhy akustické signály.
Elektronická váha je vybavena různými, praktickými funkcemi, jako je výpočet ceny. Můžete se rozhodnout mezi dvěma režimy vážení. V režimu W1 byste měli vážit minimálně 100 g a maximálně 15 kg, přesnost činí kolem 5 g. V režimu W2 se tyto parametry zdvojnásobují. Do interní paměti lze uložit 250 produktů a 8 míst v paměti disponuje funkcí rychlého přístupu pro vybrané produkty.
Klávesnice s fóliovými tlačítky vyniká odolností proti vodě a tuku. Pro bezpečnost oboustranného displeje jsou okraje váhy opatřeny ochranným lemem. Robustní gumové nohy zajišťují trvale bezpečnou a neklouzavou oporu. Dále můžete nastavit výšku nohou, a vyrovnat tak nerovná místa podkladu. Gumové nohy navíc chrání vaši pracovní plochu před poškrábáním.
Pro zajištění dlouhého provozu je váha s výpočtem ceny vybavena integrovaným akumulátorovým článkem 6 V/4,5 Ah. Baterie umožňuje mobilní provoz po dobu až 100 hodin. S váhou lze bez obtíží pracovat i během nabíjení. Aktuální výkon akumulátorového článku je zobrazen pomocí ukazatele nabití ve tvaru sloupce. Váha disponuje úsporným režimem, který šetří akumulátorový článek a spoří energii.
Váha má vážní plošinu z ušlechtilé oceli o rozměrech 23 x 30 cm. Při koncepci váhy s výpočtem ceny kladl výrobce velký důraz na kompaktní design. Malé celkové rozměry a nízká hmotnost přístroje umožňují jednoduché skladování a snadnou přepravu. Plášť váhy je také vyroben z trvanlivého plastu.
Přednastavená váha s výpočtem ceny disponuje běžně rozšířenou přípojkou RS232. Pomocí tohoto sériového rozhraní můžete váhu zcela jednoduše propojit s pokladnou nebo počítačem. Značka TEM je symbolem vysoce kvalitní měřicí techniky a spolehlivosti.

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnocení a recenze


Seřadit :

Nejčastěji kladené otázky

Co znamená přesnost 5 g při 15 kg?

Maximální odchylka při vážení výrobků o hmotnosti do 15 kg činí 5 g. To znamená, že váha váží na dva gramy přesně.

U nás jste

ve správných rukou!

Díky bohatým odborným znalostem a s cílem nabízet prvotřídní kvalitu za bezkonkurenční ceny vyvíjíme vlastní silné značky s udržitelným designem "Made in Germany". Dosud jsme si získali důvěru více než 1 000 000 spokojených zákazníků a neustále vyvíjíme nové metody, abychom ještě více vyhověli vašim individuálním přáním a požadavkům.

Ověřeno odborníky po celém světě
více než 16 let
zkušeností v oblasti e-commerce
4.3
hodnocení obchodu na TrustPilot
3 MILIONY
osob si zakoupilo naše produkty