Položka: EX10021287

|

Model: S-SPEEDWELD-150

Svařovací rotační polohovadlo - 150 kg - sklon stolu 0 - 90° - nožní pedál

Kč 54,990.00
Cena vč. DPH

Připraveno k odeslání!

Doručení do cca 1-3 dní

100% zabezpečená platba

  • zatížitelné – nosnost 150 kg
  • nastavitelné – variabilní rychlost rotace a sklonu v rozsahu 0–90° ° 
  • všestranné – díky univerzální upínací desce
  • přesné – ideální výsledky při ručním, poloautomatickém, mechanizovaném a automatickém svařování
  • bezpečné – ovládání pomocí nožního pedálu a zabudovaná přípojka pro zemnicí kabel

POPIS PRODUKTU

Přesné svary a ergonomická práce díky flexibilnímu svařovacímu polohovadlu

Při svařování je pro spolehlivé spojení materiálů zásadní poloha a přístupnost. Svařovací rotační polohovadlo S-SPEEDWELD-150 nabízí díky všestranným možnostem nastavení a uchycení přesnou podporu pro ruční, poloautomatické nebo plně automatické svářečské práce. Rotační polohovadlo ale umožňuje také ergonomický, bezpečný a přesný způsob práce při řezání, broušení nebo montáži.

Všestranné svařovací polohovadlo pro snadné svařování v každé pozici

Nosnosti 150 kg a univerzální upínací desce umožňují použít svařovací polohovadlo flexibilně pro různé konstrukční díly. Díky proměnlivé rychlosti rotace a nastavitelnému úhlu sklonu v rozsahu 0–90° naleznete optimální polohu a rychlost pro každý obrobek. Dokonalé nasměrování a práce bez přerušení na rotačním polohovadle zajišťují nejen vynikající výsledky při zachování stabilní kvality, ale přispívá také k nižší chybovosti při svařování a činí a celý svařovací proces bezpečnější a hospodárnější. 

Ovládání pomocí nožního pedálu zaručuje ještě vyšší bezpečnost, větší flexibilitu volných rukou a usnadňuje uživatelům na všech úrovních zkušeností dosáhnout čistých svarů. Zabudovaná přípojka pro zemnicí kabel zajišťuje ještě vyšší bezpečnost a zamezuje vzniku škod nebo poranění. Ať už ruční nebo automatizované CNC svařování: Pomocí rotačního polohovadla lze bezpečně, přesně, ergonomicky a efektivně spojovat materiály různých tvarů a velikostí. 

TECHNICKÉ DETAILY